Karadayı 44. Bölüm Full İzle!

Karadayı son bölümüyle yine ekran başındakilere unutulmaz saatler yaşattı. Karadayı 44. Bölüm tek parça full izlemek için haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

Kayıt Tarihi: 05 Kasım 2013 Salı, 09:47 || Son güncelleme: 05 Kasım 2013 Salı, 09:48

Karadayı 44. Bölümde şunlar yaşandı:

Karadayı'nın bir önceki bölümünde cinayeti aydınlatacak delile çok yaklaşan Feride ve Mahir, büyük bir umutla açtıkları kasada buldukları karşısında büyük bir hayal kırıklığına uğradılar.

Karadayı son bölüm izle!

Cinayeti çözeceklerini zannederlerken kasadan çıkan sürpriz, olayları daha da karmaşık bir hale soktu. İz peşinde koşarken birbirlerine daha da yakınlaşan Feride ile Mahir'in bu durumu Sinan'ı kıskandırmıştı.

Karadayı 44. Bölüm Tek Parça İzle!

Bunun üzerine düğün hazırlıklarını hızlandıran Sinan, Mahir'le görüşmesini engellemek amacıyla Feride'yi zorlu bir görevin içine soktu. Dalyan'ı tek başına ortadan kaldıramayacağını anlayan Necdet, Yılan Berdan'la iş birliğine gitti.

Karadayı 44. Bölüm Full İzle!

Ancak silah hedef şaşırmış ve Dalyan öldürülmek üzereyken bir başkasının ölümüne şahit olmuştu. Mahir'in karşı çıkışları sonuç vermemiş ve Feride Serra olan samimiyetini daha da ilerletmişti. Feride'ye gelinlik bakmaya gittiklerini zanneden Serra, sürpriz olaylarla karşı karşıya kaldı.

İşte Karadayı 44. Bölümün Tamamı!


Stargundem.com

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

113016
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!