Karadayı 46. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Ay Yapım tarafından ATV ekranları için çekimleri gerçekleştirilen Karadayı, ekran başındakileri etkisi altına almaya devam ediyor. Karadayı, 46. Bölümüyle 18 Kasım Pazartesi akşamı ATV ekranlarına geliyor.

18 Kasım 2013 Pazartesi, 09:29

Karadayı'nın bir önceki bölümünde gelinlik almak için girdiği mağazada Yasin ve Mahir'le karşı karşıya gelince adeta yıkılan Serra'ya Mahir ile Feride, iki seçenek sundu.

Her şeyden haberdar olduklarını söyleyen Feride ve Mahir, Serra'dan Turgut aleyhine tanıklık yaparak her şeyi itiraf etmesini istedi. Aksi halde Turgut'un suç ortağı olarak yargılanma tehlikesiyle karşı karşıya gelen Serra, büyük bir ikilemin ortasında kaldı. Serra ile Feride'nin gelinlik bakmaya gitmediklerini öğrenen Turgut, Feride'nin kendisinin peşinde olduğundan emin oldu.

Serra'nın ipini çeken Turgut böylece kendisine ulaşılmasını sağlayacak ilk yolu da engellemeye çalışırken bundan habersiz olan Serra da Mahir ve Feride'nin kendisine sundukları iki seçenekten birini tercih etti.

Serra'nın tercihini beklemeye koyulan Mahir ve Feride ikilisi beklenmedik bir anda gelen bir bilgiyle Turgut'un ne kadar kötü biri olduğu gerçeğiyle bir kez daha yüzleştiler. Turgut'u durdurmak için harekete geçen ikili zaman hızla geri sayarken onu bulmanın telaşına düştü.

Karadayı 46. Bölümde elindeki delili yok etmek üzere olan Turgut karşısında Mahir ve Feride'yi görünce neye uğradığını şaşıracak ve sinirden deliye dönecektir. Feride ve Mahir, Turgut'la hesaplaşmaya kararlıdır ancak Turgut, ele geçirilen bu fırsatı kendi lehine çevirmeye çalışacaktır. Feride, beklenmedik bir şekilde Turgut'un oyununa gelirken Mahir de eli kolu bağlı bir şekilde Turgut'un kaçısına engel olamayacaktır. İkilinin ellerinden kaçtığını zanneden Turgut için kurtuluş tam anlamıyla mümkün olmayacakıtr. 

Turgut'la ilgili aleyhte tanıklık yapmaya kesin karar verecek olan Serra, annesinin ve kızının can güvenliği konusunda tereddüde düşecektir ve onları Turgut'un hışmından korumak için plan yapacaktır. Fakat bunu tahmin edecek olan Turgut Serra'ya kötü bir sürpriz yaparak annesini ve kızını kaçıracaktır. Turgut'un delilleri karartmaması için mahkeme yoluyla önlem almaya çalışacak olan Feride, davayı çözmek için büyük çaba harcarken Mahir de Serra'nın kızını ve annesini Turgut'un elinden kurtararak Serra'nın mahkemede ifade vermesini sağlayacaktır. 

Emel ve İpek, Mahir tarafından bulunurken Serra Turgut tarafından kaçırılacaktır. 

Yapımını Ay Yapımın üstlendiği Karadayı 46. Bölümüyle 18 Kasım Pazartesi akşamı ATV ekranlarına geliyor.

Karadayı 45. Bölüm Tek Parça Full İzle!

Karadayı 46. Bölüm Fragmanı İzle!

Karadayı 46. Bölüm, Karadayı 46. Bölüm İzle, Karadayı 46. bölüm fragmanı, karadayı 46. bölüm fragmanı izle, karadayı 46. bölüm hd fragmanı, karadayı 46. bölüm özeti, karadayı son bölüm izle, karadayı 46. bölümde neler olacak?


Stargundem.com