Muhteşem Yüzyıl 111. Bölüm Tek Parça Full İzle!

Muhteşem Yüzyıl 111. bölümde Süleyman oğullarına adına korkularıyla yüzleşmiş ve büyük bir hayal kırıklığına uğradı. Payitaht yeni bir erkek evlatla hareketlenirken yeni entrika planları da yapılmaya başlandı. Haberimizin devamında Muhteşem Yüzyıl 111. Bölüm tek parça full izleyebilirsiniz.

14 Kasım 2013 Perşembe, 11:07

Muhteşem Yüzyıl 111. Bölümde Nazenin, bir erkek çocuk dünyaya getirince tüm dengeler alt üst olmuş özellikle de Fatma ile Hürrem arasındaki savaş kaldığı yerden devam etmeye başlamıştı.

Muhteşem Yüzyıl 111. Bölüm izle

Verilen emir üzerine sancakları tek tek dolaşarak teftiş eden Matrakçı'nın sunduğu raporu açıklarken şehzadeler arasında ayrım yaptı.

Muhteşem Yüzyıl 111. Bölüm Full İzle!

Mustafa ile Bayezıt'ın kabahatlerini gizleyen Matrakçı Selim'in dava meselesini Süleyman'a aktarırken Selim de babasının durumdan haberdar olmasını Bayezıt'a bağladı ve Süleyman'a Bayezıt'ı suçlayan bir mektup yazdı. Mahidevran'ın tüm engellemelerine rağmen Nisa'yla nikah kıyan Mustafa, geleceğini tehlikeye atarken Atmaca da Mihrünnisa hakkında korkunç bir emir aldı.

Muhteşem Yüzyıl 111. Bölüm Tek Parça Full İzle!

Bayezıt'ın Huricihan'ı görmek için payitahta gelmesi Süleyman'ı öfkelendirirken Huricihan'ın Süleyman'a hediyesi onu geçmişle yüzleştirdi. Mihrimah ile Rüstem'in evliliklerini bozmak için harekete geçen Fatma, planlarını devreye sokarken Rüstem de Barbaros'tan kurtulmak için çaba sarf etmeye devam etti.

Süleyman ise aldığı bir haberle kedere boğuldu.

Muhteşem Yüzyıl 111. Bölüm Tek Parça Full İzle!


Stargundem.com