Karagül 22. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Fox TV'nin sevilen dizilerinden Karagül'ün 22. bölümü 22 Kasım Cuma akşamı ekranlara geliyor. Karagül 22. bölüm özeti ve fragmanını izlemek için tıklayınız.

22 Kasım 2013 Cuma, 10:24


Karagül'ün bir önceki bölümünde Narin'in mektubundan haberdar olan Ebru, Fırat'ı daha fazla sıkıştırmaya başlayınca Fırat, Ebru ile Narin'in arasında kaldı.

Diğer yandan Ada ile Ebru arasındaki gerginlik daha da artmış ve daha fazla dayanamayan Ebru, sinir patlaması yaşamıştı.

Özlem'se Kendal'ın Sibel'e ve oğluna olan düşkünlüğünü içten içten kıskanırken Kendal'ın Sibel'e özel bir hediye hazırlatması bardağı taşıran son damla olmuştu.

Başta Sibel olmak üzere Ayşe'ye de konakta nefes aldırmamaya başlayan Özlem onlara eziyet için her fırsatı değerlendirmişti. Baran da Ayşe'nin gelmesinden dolayı Konak'tan uzaklaşmak için dayısının yanına yerleşti. Baran'ın bu adımı Narin'in korkularıyla yüzleşmesine sebep olmuştu.

Karagül 22. Bölümde tüm konak, bebeğini kaybeden Özlem'in yaşadığı acıyla kavrulurken Ebru da yıllar önce kaybettiği evladının acısıyla yeniden yüzleşecektir. 

Özlem'in hayatı bir anda değişirken Kendal da bundan sonra en çok korkması gereken kişinin Özlem olduğunu anlayacaktır.

Kendal Ağa'ya unutamayacağı bir ders verecek olan Kadriye ana, yaşanan büyük acı karşısında tüm gücünü kaybettiğini hissedecektir.

Diğer yandan Ayşe, Sibel'in konağa zorla getirilmesinden sonra okulda herkesin alay konusu olmaya başlarken onun yanında güçlü durmaya çalışan Baran için de hayat iyice zorlaşmaya başlayacaktır.

Baran, Sibel'le karşılaşmamak için Fırat'ın yanında kalmaya karar verirken bu durum Narin'in acısını daha da gün yüzüne çıkartacaktır. 

Nefesleri kesecek Karagül 22. Bölüm 22 Kasım Cuma akşamı FOX TV'de!

Karagül 21. Bölüm Tek Parça İzle!

Karagül 22. Bölüm Fragmanı İzle!


 


Stargundem.com