Karagül 21. Bölüm Tek Parça Full İzle!

Fox TV'nin sevilen dizilerinden Karagül 21. bölümüyle yine Cuma akşamının en çok seyredilen dizisi oldu. Karagül 21. Bölüm tek parça full izlemek için haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

16 Kasım 2013 Cumartesi, 11:53

Karagül 21. bölümde Narin’in mektubundan haberdar olan Ebru, Fırat’ı daha fazla sıkıştırmaya başlayınca Fırat, Ebru ile Narin’in arasında kaldı.

Karagül son bölümde

Diğer yandan Ada ile Ebru arasındaki gerginlik daha da artmış ve daha fazla dayanamayan Ebru, sinir patlaması yaşamıştı.

Karagül 21. Bölüm tek parça 

Özlem’se Kendal’ın Sibel’e ve oğluna olan düşkünlüğünü içten içten kıskanırken Kendal’ın Sibel’e özel bir hediye hazırlatması bardağı taşıran son damla olmuştu.

Karagül 21. Bölüm full izle!

Başta Sibel olmak üzere Ayşe’ye de konakta nefes aldırmamaya başlayan Özlem onlara eziyet için her fırsatı değerlendirmişti. Baran da Ayşe’nin gelmesinden dolayı Konak’tan uzaklaşmak için dayısının yanına yerleşti. Baran’ın bu adımı Narin’in korkularıyla yüzleşmesine sebep olmuştu.

Karagül 21. Bölüm Tek Parça Full İzle!

karagül 21. bölüm izle, karagül 21. bölüm tek parça, karagül 21. bölüm tek parça izle, karagül 21. bölüm tek parça full izle, karagül son bölüm izle, karagül yeni bölüm izle


Stargundem.com