Karadayı 46. Bölüm Tek Parça - Full İzle!

Nefes kesen 46. bölümüyle Karadayı, Pazartesi akşamına yine damgasını vurarak gecenin en çok seyredilen dizisi oldu. Karadayı 46. Bölüm Tek Parça halinde haberimizin devamında!

20 Kasım 2013 Çarşamba, 10:26

Karadayı 46. Bölümde elindeki delili yok etmek üzere olan Turgut karşısında Mahir ve Feride'yi görünce neye uğradığını şaşırmış ve sinirden deliye dönmüştü. Feride ve Mahir, Turgut'la hesaplaşmaya kararlıdır ancak Turgut, ele geçirilen bu fırsatı kendi lehine çevirmeye çalışmıştı.

Karadayı son bölümde Feride, beklenmedik bir şekilde Turgut'un oyununa gelirken Mahir de eli kolu bağlı bir şekilde Turgut'un kaçışına engel olamamıştı. İkilinin ellerinden kaçtığını zanneden Turgut için kurtuluş tam anlamıyla mümkün olmadı.

Karadayı 46. Bölüm Tek parça İzle!

Turgut'la ilgili aleyhte tanıklık yapmaya kesin karar veren Serra, annesinin ve kızının can güvenliği konusunda tereddüde düştü ve onları Turgut'un hışmından korumak için plan yaptı. Fakat bunu tahmin eden Turgut Serra'ya kötü bir sürpriz yaparak annesini ve kızını kaçırdı.

Karadayı 46. Bölüm Full İzle!

Turgut'un delilleri karartmaması için mahkeme yoluyla önlem almaya çalışan Feride, davayı çözmek için büyük çaba harcarken Mahir de Serra'nın kızını ve annesini Turgut'un elinden kurtararak Serra'nın mahkemede ifade vermesini sağlamıştı.

Emel ve İpek, Mahir tarafından bulunurken Serra Turgut tarafından kaçırıldı.

Karadayı 46. Bölüm Tek Parça Full İzle!

Karadayı 47. Bölümde Neler Yaşanacak?

Karadayı 46. Bölüm, Karadayı 46. Bölüm Full İzle, Karadayı 46. bölüm tek parça, karadayı 46. bölüm tek parça izle, karadayı 46. bölüm hd izle, karadayı 46. bölüm izle, karadayı son bölüm izle, karadayı 46. bölüm tek parça full izle


Stargundem.com