Muhteşem Yüzyıl 112. Bölüm Tek Parça İzle!

Muhteşem Yüzyıl son bölümünde şehzadeler arasında ilk büyük kavga yaşanmış, Selim'in azlini istemesi Süleyman'ı öfkeden delirtmişti! Fatma Sultan'ın Hürrem'in sırrını ortaya çıkarmasıysa dengeleri alt üst etti! Muhteşem Yüzyıl 112. Bölüm tek parça full izlemek ve daha fazla detay için haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

22 Kasım 2013 Cuma, 10:31

Muhteşem Yüzyıl 112. Bölümde tüm şehzadeler Barbaros'un cenaze merasimi için sarayda toplanırken diğer yandan yeni Kaptan-ı Derya'nın kim olacağı merakla beklenmişti.

Muhteşem Yüzyıl 112. Bölüm izle

Donanmanın desteğine ihtiyaç duyan her iki taraf da kendi adaylarının seçilmesi için rekabet içine girdi.

Süleyman, şehzadeleri Bayezıt ile Selim arasındaki gerginliğin farkına varırken Mihrimah Sultan da kardeşlerin arasındaki bu gerginliği sonlandırmak için girişimde bulundu. Mihrimah Sultan'ın barış için düzenlediği yemek adeta bir felaketle sonuçlanmıştı.

Muhteşem Yüzyıl 111. Bölüm Full İzle!

Atmaca, bir türlü istemese de Mustafa'nın istikbali için Mihrünnisa'nı öldürme emrini yerine getirmeye karar verdi ancak bunu anlayan Mihrünnisa'nın açıkladığı gerçek Atmaca'yı allak bullak etti.

Selim, Mustafa, Bayezıt ve Cihangir'in samimi olmalarından rahatsızlık duyarak üçünün kendisine cephe aldıklarını düşündü. Onun bu düşüncesi Süleyman'a beklenmedik bir teklif sunmasına sebep olurken diğer yandan Cevher'in evinde misafir olan Sümbül, bir sırrı ağzından kaçırarak elinde olmadan bir gerçeği Fatma'nın öğrenmesine sebep oldu.

Muhteşem Yüzyıl 111. Bölüm Tek Parça Full İzle!

Ortaya çıkan bu sır saraydaki dengeleri alt üst ederken Hürrem için de yeni bir kabusun başlangıcı oldu!

Muhteşem Yüzyıl 112. Bölüm Tek Parça Full İzle!


Stargundem.com