Muhteşem Yüzyıl 115. Bölüm Tek Parça Full İzle!

Muhteşem Yüzyıl son bölümüyle yine nefesleri kesti. Sultan Süleyman'la Şehzade Mustafa'nın karşı karşıya geldiği Muhteşem Yüzyıl 115. Bölüm Tek Parça halinde haberimizin devamında!

12 Aralık 2013 Perşembe, 17:51


Muhteşem Yüzyıl 115 Bölümde askerleriyle birlikte yola çıkan Mustafa isyan bayrağını çekerek payitahta doğru yola çıkmıştı.

Süleyman, durumdan haberdar olunca büyük bir hayal kırıklığı ve öfke yaşadı. Mustafa'nın gelişini isyan olarak gören Süleyman, yeniçeri ağasına da Mustafa'nın İstanbul'a girişinin kesinlikle engellenmesi emrini verdi.

Atmaca'ysa Mustafa'ya kurulan tuzaktan haberdar oldu ve onu uyarmak için yola çıktı. Rüstem, Atmaca'yı pusuya düşürmeyi başarırken Cihangir de yaşananların ardındaki asıl ismin Rüstem olduğundan emindi.

Bayezıt, habersiz bir şekilde Hürrem'in saraya gelmesi karşısında şaşkına dönmüş ve Huricihan'ı gizlice saraydan çıkarmıştı. Ne var ki Hürrem, bu gerçekten de haberdar oldu ve Huricihan'ın karşısına dikildi. Köşeye sıkışan Bayezıt ile Hürrem arasında yeni bir gerginlik daha yaşandı.

Selim, Mustafa'nın payitahta gelmesiyle birlikte kabuslarıyla yine yüzleşmiş ve tekrar içmeye başlamıştı. Nurbanu, Selim'in içmesini engellemeye çalışırken yeni bir kadın Selim'in aklını başından aldı.

Rüstem, Edirne'de görkemli bir karşılama tertip ettiği Acem şehzadesi Elkas Mirza'ya bir anlaşma teklif etti, diğer yandan da şehzade Mustafa saraya ulaştı. Karşısında Süleyman'ı bulacak olan Mustafa babasına şok bir teklifte bulunmuştu.

Muhteşem Yüzyıl 115. Bölüm Tek Parça Full İzle!

Muhteşem Yüzyıl 116. Bölümde Neler Yaşanacak?

Muhteşem Yüzyıl 115. Bölüm, Muhteşem Yüzyıl 115. Bölüm Tek Parça, Muhteşem Yüzyıl 115. Bölüm Full İzle, Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl 115. Bölüm Tek Parça İzle, muhteşem yüzyıl 115. bölüm hd izle


Stargundem.com