Muhteşem Yüzyıl 118. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Ekranların en iddialı dizilerinden Muhteşem Yüzyıl, Çarşamba akşamlarına reyting ambargosu koymaya devam ediyor. Muhteşem Yüzyıl 118. Bölümü ile 8 Ocak Çarşamba akşamı seyircileri Star TV ekranlarına kilitlemeye hazırlanıyor.

08 Ocak 2014 Çarşamba, 11:23

Muhteşem Yüzyıl'ın bir önceki bölümünde boşanma konusunda son derece kararlı olan Mihrimah'ı fikrinden döndürmeye çalışan Hürrem Sultan, olayın Süleyman'ın kulağına gitmesine engel olamadı.

Rüstem ise kıskançlık krizine girerek Mihrimah'a gönderilen mektubu kimin yazdığının peşine düştü.

Süleyman, Mustafa'dan aldığı bir darbeyle daha sarsılınca sefer öncesi tahtını şehzade Selim'e emanet etti. Büyük bir heyecan yaşayan Selim, beklemediği bir anda Eftalya'nın kocası Dimitri'nin şantajıyla karşı karşıya geldi.

Kendisine kimin ihanet ettiğinin izini süren Mustafa, karşılaşacağı gerçekle adeta yıkılmış ve artık kimseye güveni kalmamıştı.

Bütün bu olup bitenlerden habersiz olan Bayezıt ise Huricihan'la yaşadığı büyük mutluluğun ellerinden kayıp gidişine şahit oldu.

Mihrimah, kendisini boşanmaktan vazgeçirmeye çalışan annesi Hürrem'e bir teklif sunmuş, teklifi öğrenen Rüstem ise beklenmedik bir anda azlini isteyerek herkesi şok etii.

Diğer yandan Fatma'yla ilgili müthiş bir sır öğrenen Mihrimah, bunu koz olarak kullanması için Hürrem'e yetiştirirken Süleyman da amansız bir hastalığın pençesine düşmüştü.

Muhteşem Yüzyıl 118. Bölümde Hastalığını başta Hürrem olmak üzere herkesten saklamayı tercih eden Sultan Süleyman, hasta haliyle sefere çıkacaktır. Üstelik Süleyman, seferde başka bir tehlikeyle daha karşı karşıya kalacaktır. 

İntikam almak amacıyla Fatma'nın attığı her adımı takip eden Mihrimah Sultan, Fatma'yı gizlice buluştuğu Elkas'la suç üstü yakalnmasını sağlar. Fatma zinayla suçlanırken Rüstem onun imdadına yetişecektir Fakat karşılığında Rüstem'in Fatma'dan istediği bir şey vardır.

Mustafa, payitahttan gelen bir adamın seferin engellenmesi isteği karşısında şaşkına dönecek ve Atmaca'yı esrarengiz adamın peşine takacaktır. Atmaca, Süleyman'a suikast düzenleneceğini ortaya çıkarınca Mustafa kendisini affettirmek için soluğu babasının huzurunda alacaktır. Ancak baba oğul arasında uçurum daha da derinleşecektir. 

Saltanat naibi olarak payitahta gelecek olan Selim, Cihangir‘in bu durumdan hoşlanmadığını belli etmesi karşısında çok sinirlenecek ve Cihangir'le kavga edecektir. Yaşanan kavganın üzerine Cihangir'in sefere katılmak istemesi üzerine taht için daha da hırslanan Selim, Hürrem'e sürpriz bir teklifte bulunacaktır. 

Muhteşem Yüzyıl 118. Bölümüyle 8 Ocak Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında!

Muhteşem Yüzyıl 117. Bölüm Tek Parça Full İzle!

Muhteşem Yüzyıl 118. Bölüm, Muhteşem Yüzyıl 118. Bölüm özeti, muhteşem yüzyıl 118. bölüm izle, muhteşem yüzyıl 118. bölüm fragmanı, muhteşem yüzyıl 118. bölüm fragmanı izle, muhteşem yüzyıl 118. bölümde neler yaşanacak, muhteşem yüzyıl son bölüm, muhteşem yüzyıl yeni bölüm, muhteşem yüzyıl 118. bölüm hd fragmanı  


Stargundem.com