Muhteşem Yüzyıl 117. Bölüm Tek Parça Full İzle!

Ekranların en iddialı dizilerinden Muhteşem Yüzyıl, son bölümüyle Çarşamba akşamına yine damgasını vurdu. Muhteşem Yüzyıl 117. Bölümü tek parça full izlemek için haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

26 Aralık 2013 Perşembe, 17:32

Muhteşem Yüzyıl 117. Bölümde boşanma konusunda son derece kararlı olan Mihrimah'ı fikrinden döndürmeye çalışan Hürrem Sultan, olayın Süleyman'ın kulağına gitmesine engel olamadı.

Rüstem ise kıskançlık krizine girerek Mihrimah'a gönderilen mektubu kimin yazdığının peşine düştü.

Süleyman, Mustafa'dan aldığı bir darbeyle daha sarsılınca sefer öncesi tahtını şehzade Selim'e emanet etti. Büyük bir heyecan yaşayan Selim, beklemediği bir anda Eftalya'nın kocası Dimitri'nin şantajıyla karşı karşıya geldi.

Kendisine kimin ihanet ettiğinin izini süren Mustafa, karşılaşacağı gerçekle adeta yıkılmış ve artık kimseye güveni kalmamıştı.
Bütün bu olup bitenlerden habersiz olan Bayezıt ise Huricihan'la yaşadığı büyük mutluluğun ellerinden kayıp gidişine şahit oldu.

Mihrimah, kendisini boşanmaktan vazgeçirmeye çalışan annesi Hürrem'e bir teklif sunmuş, teklifi öğrenen Rüstem ise beklenmedik bir anda azlini isteyerek herkesi şok etti.

Diğer yandan Fatma'yla ilgili müthiş bir sır öğrenen Mihrimah, bunu koz olarak kullanması için Hürrem'e yetiştirirken Süleyman da amansız bir hastalığın pençesine düşmüştü.

Muhteşem Yüzyıl 117. Bölüm Tek Parça Full İzle!

Muhteşem Yüzyıl 118. Bölümde Neler Yaşanacak?

Muhteşem Yüzyıl 117. Bölüm, Muhteşem Yüzyıl 117. Bölüm Tek Parça, Muhteşem Yüzyıl 117. Bölüm Full İzle, Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl 117. Bölüm Tek Parça İzle, muhteşem yüzyıl 117. bölüm hd izle
 


Stargundem.com