Medcezir 19. Bölüm Tek Parça Full İzle (24 Ocak 2014) Star Tv

Medcezir 19. bölüm izle, Star Tv medcezir son bölüm tek parça izle. Medcezir yeni bölüm özeti, Medcezir 20. bölüm fragmanı ve özeti izle. Youtube dizi izle, Medcezir 19. tek part izle, Star Tv Medcezir son bölüm Özeti, Medcezir son bölüm bedava izle, Medcezir 24 Ocak Cuma akşamı 20:00'da Star tv' de izleyici ile buluştu..

25 Ocak 2014 Cumartesi, 13:18

Med Cezir'in yeni bölümü 24 Ocak Cuma akşamı yayınlanacak. Med Cezir'in 19. bölüm fragmanını izlemek için tıklayınız.

Med Cezir'in yeni bölümünde Babasının vefatından sonra, Orkun avuçlarına bırakılan gücü Yaman'a karşı kullanacağını açıkça gösterir.

Artık bu savaşta Yaman için şartlar eskisinden ağır olacaktır. Karşısında daha tehlikeli, elini kirletmekten korkmayan, gözü kara bir düşman vardır, Ancak Yaman, Orkun'un intikam yeminine geri adım atmayarak karşılık verir. Ne Mira'dan, ne de sahip olduğu hayattan asla vazgeçmeyecektir.


Ayşe'nin yaşadığı trafik kazasından sonra Faruk Beylice'nin yanında çalışmaya başlaması, Mira ile Yaman arasında yeni bir krize sebep olur. Yaman yaşanabilecek problemlerin önüne geçmeye çalışırken, en sevdiğini incitir. Kırdığı kalbi onarmak için adım atma sırası Yaman'a geçer.

Mithat Civanoğlu'na ait özel kasanın açılmasıyla birlikte, Orkun karşısına çıkan sırrın peşine düşer ve bu sırrı sadece Mirayla paylaşınca olaylar iyice karışır. 

Med Cezir'in son bölümünde Yaman'la Orkun arasındaki yüzleşme, etkisi uzun süre devam edecek bir Deprem başlatır.

Orkun, ailesinin ve arkadaşlarının önünde sadece itibarını kaybetmekle kalmaz; babasının öfkesinin hedefinde kaldığında gururu da yerle bir olur. Yaman ise temiz bir başlangıç yapmak için Orkun'dan sonra Hasan'la da yüzleşir. Geçmişine ait bütün karanlık kapıları tek tek kapatmaya kararlıdır. 


Aynı gece Faruk'un geçirdiği Trafik kazası Yaman'ın Tozludere'deki hayatına da dokunur. Öte yandan Mira ile Yaman'ın ayrıldıkları günden sonra ilk kez sakin bir şekilde konuşmalarına da olanak sağlar. Yaman, Mira'nın umutlarını yeniden yeşertecek değerli bir adım atar. 

Civanoğlu ailesinin evinde başlayan kriz  beklenmedik  bir sonla noktalanır. O andan itibaren Yaman ile Orkun arasındaki gerginlik ezeli bir düşmanlığa dönüşür.. 

Orkun geçireceği büyük değişimden sonra, Yaman'ın karşısına eskisinden çok daha tehlikeli ve güçlü bir düşman olarak çıkar. 

 

Med Cezir'in 19. bölümü 24 Ocak Cuma akşamı Star TV'de.

Med Cezir 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV dizisi izle Med Cezir 19. Bölüm, Med Cezir 19. bölüm izle, Med Cezir 19. bölüm full izle, Med Cezir 19. bölüm seyret, Med Cezir son bölüm