Muhteşem Yüzyıl 123. Bölüm Tek Parça Full İzle!

Hürrem Sultan ve Rüstem Paşa'nın planları başarıya ulaştı, Şehzade Mustafa Sultan Süleyman tarafından boğdurularak öldürüldü' Muhteşem Yüzyıl 123. Bölümüyle adeta nefesleri kesti! Kaçıranlar ve tekrar seyretmek isteyenler için Muhteşem Yüzyıl 123. Bölüm tek parça halinde haberimizin devamında!

13 Şubat 2014 Perşembe, 11:34

Muhteşem Yüzyıl 123. Bölümde Şehzade Mustafa'yla ilgili zor bir karara imza atan Süleyman, derin bir sessizliğe gömülürken bu sessizlik Hürrem'i korkutmuştu. Bayezıt ve Cihangir ise babalarını Mustafa'ya tuzak kurulduğuna ikna etmek için çırpındılar ancak başarılı olamadılar.

Mahidevran ve Nisa'nın tüm engellemelerine rağmen Mustafa, kendisini ordugaha çağıran Süleyman'ın karşısına çıkmak için yola düştü. Babasının kendisini öldüreceğinden haberdar olan Mustafa, buna inanmak istemedi.

Diğer yandan Mustafa'dan habersiz isyan hazırlığına girişen Taşlıcalı ile Atmaca, yeniçerilere planlarını anlatmış ve ikna etmişti. Yeniçeriler, isyan bayrağını çekip Mustafa'nın ordugaha girmesini engellemeye planladılar ancak içlerindeki hain bütün planlarını alt üst etti.

Cihangir ise babası Süleyman'dan abisini öldürmemesi için söz alan Mustafa da artık ordugaha ulaştı. Mustafa'ya babası tarafından öldürüleceğine dair not bırakılsa da Cihangir'in sözüne inanan Mustafa rahatlamıştı.

Şehzade Mustafa, Süleyman'ın çadırına yürürken Atmaca, ihanete uğradıklarının farkına varmış ancak artık Mustafa için yapacak bir şey kalmamıştı. Çadıra giren Mustafa, dilsiz cellatları gördüğünde babasının kendisini öldürteceği gerçeğiyle yüzleşti. Şehzade Mustafa, babası Sultan Süleyman'ın gözleri önünde boğularak can verdi.

Şehzade Mustafa'nın Öldürülmesinden Sonra Neler Yaşanacak?

Muhteşem Yüzyıl 123. Bölüm Tek Parça Full İzle!

Muhteşem Yüzyıl 123. Bölüm, Muhteşem Yüzyıl 123. Bölüm Tek Parça, Muhteşem Yüzyıl 123. Bölüm Full İzle, Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl 123. Bölüm Tek Parça İzle, muhteşem yüzyıl 123. bölüm hd izle


Stargundem.com