Muhteşem Yüzyıl 125. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Muhteşem Yüzyıl geçen hafta solukları kesen son bölümüyle reytinglere de damgasını vurmayı başardı. 26 Şubat Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında yayımlanacak Muhteşem Yüzyıl 125. Bölümüyle yine çok konuşulacak! Muhteşem Yüzyıl 125. Bölüm, Muhteşem Yüzyıl 125. Bölüm özeti, muhteşem yüzyıl 125. bölüm izle, muhteşem yüzyıl 125. bölüm fragmanı, muhteşem yüzyıl 125. bölüm fragmanı izle, muhteşem yüzyıl 125. bölümde neler yaşanacak

26 Şubat 2014 Çarşamba, 09:52

Muhteşem Yüzyıl'ın bir önceki bölümünde Mustafa'nın üzerinden çıkan mektubu okuyan Süleyman adeta kahrolmuş, derinden yaralanmıştı. Mustafa'nın masum olduğunu anlayan Süleyman, Rüstem'in suçlu olduğunun farkına varmış ve öfke kusmuştu. Canından olma tehlikesiyle karşı karşıya kalan Rüstem, vezir-i azamlıktan azledilip yerine Kara Ahmed getirildi.

Mustafa'nın dönüşünü umutla bekleyen Mahidevran ve Mihrünnisa, kötü haberi alınca yıkılmış, Mahidevran oğlunun ardından ölmek isterken Mihrünnisa ise oğlu Mehmet'in de öldürüleceği korkusuyla büyük bir savaşa girişmişti.

Rüstem, Ordugah'tan kaçıp geldiği payitahtın tam ortasına Mustafa'nın öldürüldüğü haberini bir bomba gibi attı. Mustafa'nın ölümünden kendisini sorumlu tutan Mihrimah, büyük bir vicdan azabı yaşamaya başlarken Hürrem en büyük düşmanı da olsa Mustafa'nın öldürülmesi karşısında büyük bir şok yaşadı.

Süleyman, büyük bir sessizliğe gömülürken Cihangir, onunla konuşabilmek için her yolu denedi ancak başarılı olamayınca kaçıp gizlendi. Süleyman ile Cihangir arasındaki sevgi derin bir nefrete dönüşürken Mahidevran istemeyerek de olsa Mustafa'nın defnedildiği Bursa'dan ayrılmak zorunda kaldı. Mahidevran için Mustafa'nın ardından torunu Mehmet'in de acısıyla yüzleşme vaktiydi.

Muhteşem Yüzyıl 125. Bölümde abisi Mustafa'nın ölümünden derin bir şekilde etkilenen Cihangir, ağır bir melankoliye kapılacak ve her geçen gün güçten düşecektir. Hürrem, oğlunun ölüme hızla yaklaştığını hissedip ordugaha doğru yola çıkacaktır. Süleyman ise Cihangir'in gözlerinin önünde hızla eriyip yok olması karşısında kahrolacak, oğlunun beklenmedik isteği karşısında adeta şok olacaktır. 

Mustafa'nın intikamını almak için payitahta gelecek olan bir dostu Rüstem'in izini bulup isyancılarla birlikte sarayı basacaktır. Mihrimah Sultan ile Rüstem, sarayda adeta köşeye sıkışıp ölümle burun buruna gelirken onları isyancıların elinden Şehzade Bayezıt kurtaracaktır.

Bayezıt, isyanı başarılı bir şekilde sonlandırırken bir taraftan da halkın sevgisini kazanmayı başaracaktır. Öldürülmekten son anda kurtarılan Rüstem, çok sevdiği birinin kaçırılması karşısında kendi canını ortaya koymak zorunda kalacaktır. 

Yaşadığı travmaya daha fazla dayanamayacak olan Cihangir son nefesini verirken Hürrem, yıllar sonra yeniden evlat acısıyla sarsılacaktır. Süleyman ve Hürrem için hayat bir daha eskisi gibi olmazken Bayezıt ve Selim'in hayatta kalma mücadelesi daha çetin bir hal alacaktır. 

Muhteşem Yüzyıl 124. Bölümüyle 19 Şubat Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında!

Muhteşem Yüzyıl 124. Bölüm Tek Parça Full İzle!

Muhteşem Yüzyıl 125. Bölüm, Muhteşem Yüzyıl 125. Bölüm özeti, muhteşem yüzyıl 125. bölüm izle, muhteşem yüzyıl 125. bölüm fragmanı, muhteşem yüzyıl 125. bölüm fragmanı izle, muhteşem yüzyıl 125. bölümde neler yaşanacak, muhteşem yüzyıl son bölüm, muhteşem yüzyıl yeni bölüm, muhteşem yüzyıl 125. bölüm hd fragmanı


Stargundem.com