''VakıfBank Emeklilik Günleri'' -Vakıf Emeklilik Genel Müdürü...

Vakıf Emeklilik Genel Müdürü Mehmet Bostan, emeklilik ürününü bankanın ayrı bir ürünü değil, tamamlayıcı bir ürünü olarak hissettiklerini belirtti

01 Nisan 2013 Pazartesi, 13:50

VakıfBank Emeklilik Günleri
     -Vakıf Emeklilik Genel Müdürü...

Vakıf Emeklilik Genel Müdürü Mehmet Bostan, emeklilik ürününü bankanın ayrı bir ürünü değil, tamamlayıcı bir ürünü olarak hissettiklerini belirtti.
''VakıfBank Emeklilik Günleri'' etkiliğinin VakıfBank Valide Sultan Şubesi'nde vatandaşlarla birlikte başlatılması nedeniyle gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Bostan, VakıfBank Valide Sultan şubesi'nin özel bir şube olduğunu belirtti. Bu şubenin VakıfBank'ın bireysel bankacılıkta öne çıktığı bir şube olduğunu ve geçmişinden gelen ilginç bir tarihi bulunduğunu kaydeden Bostan, ''Özel projeleri VakıfBank bünyesinde ilk defa ortaya çıkaran bir şube. O yüzden ''VakıfBank Emeklilik Günleri''nin başlangıcı için bu şubeyi seçtik. Burası bence her zaman VakıfBank'ın öncü şubelerinden biri olacak'' diye konuştu.
Bostan, ''VakıfBank Emeklilik Günleri''nin kendileri için anlamlı olduğunu dile getirerek, ''Bu etkinliğin çok faydasını gördük. Emeklilik Günleri banka çalışanları ve bizim arkadaşlarımızın arasındaki sinerjinin arttığı ve hızlandığı bir dönem. Bu dönemde normal döneme göre çok çok daha fazla satışlar olduğunu görüyoruz. Hiç üretim yapılmayan şubelerde de satış yapıldığını gördük. Arkadaşlarımızın da ilgisini çekiyor. Hiç satış yapmamış arkadaşların da bu ürün satışı için aracı olduğunu gördük'' ifadelerini kullandı.
Emeklilik günlerine bu yıl daha hazırlıklı girdiklerini anlatan Bostan, ''Bu sene daha yüksek bir performans bekliyoruz. Hazırlıklıyız, ürüne hakimiz, emeklilik ürününü bankanın ayrı bir ürünü değil de bankanın tamamlayıcı bir ürünü olarak hissediyoruz'' şeklinde konuştu.
Bostan, daha sonra bir müşterinin bireysel emeklilik hakkında sorularını yanıtladı.


A.A