Türk Telekom'da akşam 7'den sabah 7'ye evden cebi aramak ücretsiz

Türk Telekom, "7'den 7'ye GSM Bedava" kampanyası ile yurt içi cep telefonu araması yapan bireysel müşterilerini ayda 1

19 Nisan 2013 Cuma, 11:50

Türk Telekomda akşam 7den sabah 7ye evden cebi aramak ücretsiz

Türk Telekom, "7'den 7'ye GSM Bedava" kampanyası ile yurt içi cep telefonu araması yapan bireysel müşterilerini ayda 1.000 dakika ücretsiz konuşturacak.
Türk Telekom'dan yapılan açıklamaya göre, "7'den 7'ye GSM Bedava" kampanyasıyla tüm bireysel müşteriler 19.00 ile 09.00 saatleri arasında ev telefonlarından yurt içi cep telefonu aramalarında ayda 1.000 dakika ücretsiz konuşma hakkına sahip olacak. Kampanya 1 Temmuz 2013 tarihine kadar devam edecek.
Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Bireysel Müşteri Başkanı Ali Yılmaz, "Müşterilerimizin seslerine kulak veriyor, onların ihtiyaçları doğrultusunda tarife ve kampanyalar geliştiriyoruz. Yaptığımız araştırmalarda müşterilerimizin ev telefonundan cep telefonlarını da özgürce aramak istediklerini gördük. Temmuz ayına kadar sürecek bu yeni kampanya ile Türk Telekom müşteriler için 7'den 7'ye konuşmanın keyfi daha da artacak" ifadelerini kullandı.
Kampanyayla ilgili detaylı bilgilere 444 1 444 numaralı Türk Telekom Çağrı Merkezi, bayi ve ofis kanalları ya da www.turktelekom.com.tr adresinden ulaşılabilecek ve kampanyaya başvuru yapılabilecek.
Bu arada, Türk Telekom'un 2010 yılından bu yana bireysel müşterilerine sunduğu akşam 7'den sabah 7'ye kadar şehiriçi ve şehirlerarası ücretsiz görüşme olanağı ilgi görmeye devam ediyor. 2013 yılının ocak ve şubat aylarında yapılan ücretsiz görüşmelerin süresi aylık 300 milyon dakikayı aştı. Aynı dönemde GSM yönüne yapılan aramaların süresi ise 151 milyon dakika ile toplam aramaların yüzde 11'ini oluşturdu.


A.A