Can Boğazdan Çıkar - Mehmet Ali Bulut

Can Boğazdan Çıkar, Mehmet Ali Bulut tarafından kaleme alınmış eşsiz bir sağlıklı beslenme kitabı. Hayat Yayıncılık tarafından basılan Can Boğazdan Çıkar, niçin hasta olduğumuzu beslenme alışkanlıklarımız ile açıklıyor.

02 Şubat 2012 Perşembe, 03:40

Can Boğazdan Çıkar - Mehmet Ali Bulut

 

Mehmet Ali Bulut imzalı Can Boğazdan Çıkar, 2012 basım yepyeni bir kitap ve içeriği ile kısa sürede okurların dikkatini çekerek En Çok Satanlar Listesindekini yerini aldı. Beslenme şeklimizi sorgulamamızı ve daha sağlıklı bir şekilde beslenme alışkanlığı edinmemizi sağlayan Can Boğazdan Çıkar, hastalığın kader değil kendi yanlışlarımızın bir neticesi olduğunu anlatmaktadır. Kitabın arka kapağında da bu şu sözlerle dile getiriliyor:

“Beslenme şeklimiz hasta ediyor. Bir klinikte yapılan ankette "İnsan niçin hasta olur?" sorusuna; insanların yüzde yetmiş üçü "Allah sevdiğine hastalık verir!" şıkkını işaretlemiştir. Birçok insan hastalığı kaderimizin ya da genetik yapımızın kalıtsal bir sonucu olarak kabul eder. Bu nedenle beslenme şeklimizin bizi hasta edebileceğini aklımıza getirmeyiz! Motorların farklı yakıtla çalıştığı gibi… Hastalıklarımızın büyük bir kısmının yediklerimiz ve içtiklerimizden kaynaklandığı bilimsel anlamda da ispat edilmiştir. Kişilerin mizaçlarına uygun beslenmemesi, hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Yapılan bilimsel çalışmalarda, farklı motorlarda farklı yakıtlar kullanıldığı gibi; insanların da birbirinden farklı mizaç ve yapılara sahip olduğu, alınan gıdayı hazmettirecek enzimin her bünyede aynı güçte ifraz edilmediği belirlenmiştir.”

Can Boğazdan Çıkar kitabı sayesinde öncelikli olarak kan grubunuza göre beslenmeye başlayabilirsiniz. Kitap, mizacınıza yani kan grubunuza göre beslendiğiniz takdirde şişmanlamayacağınızı ve hastalıklardan uzak duracağınızı iddia ediyor.

Kitabın Künyesi:

Kitabın Adı: Can Boğazdan Çıkar

Yazar: Mehmet Ali Bulut

Sayfa Sayısı: 304

Yayınevi: Hayat Yayıncılık

Yayın yılı: 2012


Stargundem.com