17 Gün Diyeti - Mike Moreno

Hızlı sonuç almak için tasarlanmış bir doktor diyetine ihtiyacınız varsa Dr. Mike Moreno’nun 17 Gün Diyeti tam da size göre. 17 Gün Diyeti, Pegasus Yayınlarından çıktı.

21 Mayıs 2012 Pazartesi, 10:46

17 Gün Diyeti - Mike Moreno

 

Zayıflık genini harekete geçiren ve böylece hızlı kilo verdiren bir programı içeren 17 Gün Diyeti, Dr. Mike Moreno tarafından hazırlandı. Yazın yaklaşmasıyla büyük rağbet gören diyet kitaplarının yanında 17 Gün Diyeti de yeni bir alternatif olarak Çok Satan Kitaplar Listesindeki yerini aldı.

Dr. Mike Moreno'a göre kilo vermenin iki engeli var. Birincisi tekdüzelik, ikincisi sıkıcılıktır. Dr. Mike Moreno da bu gerçekten yola çıkarak hazırladığı 17 Gün Diyeti adlı kitabında bilimsel temeller üzerine dayanan bir zayılfama programı inşa ediyor. Kitabın, diğer diyet kitaplarından en büyük farkı kilo vermeyi belli sayılarla sınırlamıyor, okurlara temelli kilo vermenin yolunu açıyor. Dr. Mike Moreno'nun 17 Gün Diyeti İvme Kazandırma, Harekete Geçirme, Başarma ve Amaca Ulaşma gibi başlıklardan oluşuyor.

17 Gün Diyeti'nde size diyetinizi bozduracak tuzaklara karşı zafer kazanmanızı sağlayacak tüyorlar da yer alıyor. Dr. Mike Moreno, 17 gün süresince size yardım etmeniz için ona izin vermenizi istiyor. İstediği izni aldığında da sonuçları 17. Günün sonunda harika olabiliyor.

344 sayfa uzunluğundaki kitap sizden 17 gün istiyor. Dr. Mike Moreno'nun kaleminden 17 Gün Diyeti, Pegasus Yayınları tarafından baskıya hazırlandı ve Türk okurlarla buluşturuldu. 


Stargundem.com