Sigarayı Şu Anda Bırakın - Allen Carr

Allen Carr, kilo almadan ve farkında olmadan sigara bırakmanın yollarını Sigarayı Şu Anda Bırakın adlı kitabında anlatıyor. Sigarayı Şu Anda Bırakın, Boutique yayınlarından çıktı.

26 Mayıs 2012 Cumartesi, 15:48

Sigarayı Şu Anda Bırakın - Allen Carr

 

Tüm dünyada 12 milyondan fazla satan ve bugüne kadar denenmiş en başarılı sigara bırakma yöntemini içeren Sigarayı Şu Anda Bırakın, Allen Carr’ın imzasını taşıyor. Üstelik Allen Carr bunu kilo aldırmadan yaptırmayı başarıyor.

Ferzan Özpetek ve Anthony Hopkins’in övgülerine mazhar olan, bu iki ünlü isminde okuyarak sigarayı bıraktığı kitap Sigarayı Şu Anda Bırakın, milyonlarca sigara tiryakisine acısız ve kolayca sigara bıraktırdı. Son zamanların en etkili sigara bırakma yöntemini içeren Sigarayı Şu Anda Bırakın kitabının en önemli özelliği süresiz olarak sigarayı bıraktırmadaki başarısı.

Allen Carr'ın sigarayı bıraktırma yöntemi, irade gücünü kullanmaktan bağımsız bir yöntem. Bu yeni yöntem, sigaraya karşı arzuları ortadan kaldırıyor ve sigara ile ilişkilendirilen korkuları törpülüyor. Milyonlarca insan Sigarayı Şu Anda Bırakın kitabı sayesinde sigara içmeyi özlememeye başladı. Sigarayı Şu Anda Bırakın’ın en sıra dışı özelliği kitabı okurken sigara içmenize izin vermesi hatta bu yönde sizden istekte bulunması.

Pınar Savaş tarafından Türkçeye çevrilen Allen Carr’in kaleminden Sigarayı Şu Anda Bırakın, Boutique yayınları tarafından basıldı. 


Stargundem.com