Bizi Birleştiren Oyun - Sue Miller

Sue Miller, ölümle biten bir ayrılığı kaleme aldığı Bizi Birleştiren Oyun ile Çok Satan Kitaplar Listesine girdi. Bizi Birleştiren Oyun, Martı Yayınları aracılığıyla Türk okurlarla buluşturuldu.

30 Mayıs 2012 Çarşamba, 13:57

Bizi Birleştiren Oyun - Sue Miller

 

 

Sue Miller'in çarpıcı bir dille kaleme aldığı Bizi Birleştiren Oyun'u okuyan herkes arkasına yaslanıp hem kendisini hem de yaşamına dahil ettiği insanları sorguluyor. Hayata bambaşka bir pencereden bakmanızı sağlayan Bizi Birleştiren Oyun, yazarın çok yönlü bakış açısını başarıyla yansıtıyor.

Piyasaya çıkmasıyla birlikte USA Today, The Wall Street Journal ve The New York Times'ın övgü dolu yazılarına mazhar olan Bizi Birleştiren Oyun, Sue Miller'ın etkileyici dili ile son derece sıra dışı bir roman özelliği taşıyor. Yazar, güçlü bakış açısını son romanında yine göstermiş ve ortaya dokunaklı bir roman koymuş. Bu özelliği ile kitap, okuyanları farklı açılardan düşünmeye de itiyor. Romanın bir parçası olmayı hayal edecek kadar okurları içine çeken üslubuyla Bizi Birleştiren Oyun, büyüleyici ve gerçekçi bir anlatıma sahip.

Dürüst bir roman ortaya koyan Sue Miller'in kaleminden Bizi Birleştiren Oyun, Funda Fidan'ın 363 sayfalık Türkçe çevirisiyle Martı Yayınlarından çıktı.

 

 


Stargundem.com