İki Sevda Arasında - Şenay Düdek

Televizyon ve magazin dünyasının akla getirdiği ilk isimlerden olan Şenay Düdek, yazarlığa da soyundu ve 6 günde 6. Baskısını yapan İki Sevda Arası’nda kitabına imza attı.

18 Ekim 2012 Perşembe, 14:34

İki Sevda Arasında - Şenay Düdek

Haftanın çok satan kitapları arasına girmeyi başaran İki Sevda Arasında; bir yazara değil bir magazin gazetecisi olan Şenay Düdek'e ait. 6. Günde 6. Baskıya ulaşma başarısı, Şenay Düdek'in magazin dünyasından verdiği Haberler kadar yazdığı romanının da insanlarda merak uyandırdığının bir kanıtı gibi.

Dobra Dobra programıyla tanınan ve magazin dünyasından verdiği haberlerle büyük yankı uyandıran Şenay Düdek, ilk romanı İki Sevda Arasında ile de ses getirdi. 6 günde 6. Baskıyı yapan 168 sayfa uzunluğundaki İki Sevda Arasında, Alfa Yayıncılık etiketiyle yayımlandı.

Romanın baş kahramanı olarak kendisine Hatice'yi seçiyor Şenay Düdek ve onun sürükleyici hayat hikayesini kaleme alıyor. Hem yetim hem de öksüz olan Hatice'nin yolu İzmir'e düşecektir ve büyük şehrin büyük dertleri arasında okumaya çalışacaktır. Ağabeyi, dedesi ve ninesiyle İzmir'in ağır şartlarında yaşam mücadelesi veren Hatice, ninesinin ölümüyle sarsılacak; uzun süredir görmedikleri akrabalarının sayesinde hayata yeniden umutla bakmaya başlayacaktır. Romanın diğer kahramanı Zeynep'in yaşayacağı aşk ve sonrasında alnına sürülecek kara bir leke romanın gidişatını olduğu gibi değiştirecektir.

Şenay Düdek'in İzmir'de yaşanan bir aile dramını konu alan ve çok satanlar listesine giren ilk romanı İki Sevda Arasında, Alfa Yayıncılık aracılığıyla okurlarla buluşuyor.


Stargundem.com