Allah Beni Böyle Yaratmış - Pucca

Blog yazarlığından kitap yazarlığına doğru yolculuğunda 3. kitabına imza atan Pucca, blogunda paylaşmadığı eski bir aşk hikayesini ve üniversite yıllarını kaleme alıyor. Allah Beni Böyle Yaratmış, Okuyan Us Yayınları tarafından yayımlandı.

17 Aralık 2012 Pazartesi, 11:04

Allah Beni Böyle Yaratmış - Pucca

Çok Satan Kitaplar / Star Gündem: Blog dünyasının tanınan kalemlerinden Pucca, kitap yayımlayan ilk blog yazarlarının da başında geliyor. İlk kitabı “Küçük Aptalın Büyük Dünyası” ile okurlarını gülmekten kırıp geçiren ve büyük ses getiren Pucca, kitap dünyasında kalıcı olduğunu ikinci kitabı "Ve Geri Kalan Her Şey" ile ispat etmişti.

İlk kitabına nazaran daha durağan bir içeriğe sahip olan "Ve Geri Kalan Her Şey"’in ardından Pucca üçüncü kitabıyla raflardaki yerini aldı. Serinin üçüncü kitabına "Allah Beni Böyle Yaratmış" adını verdi. Blogunda daha önceden bahsetmediği bir Ankaralı ile yaşadığı ilişkinin hikayesini kaleme alan ve aynı zamanda üniversite yıllarını da anlatan Pucca’nın son kitabı 341 sayfa uzunluğunda.

İlk satırlardan son satırına kadar okuyucuyu kendisine tutsak eden bir üsluba sahip olan Pucca’nın "Allah Beni Böyle Yaratmış" raflardaki yerini aldıktan kısa bir süre sonra Çok Satan Kitaplar Listesine girmeyi de başardı.

Yine çok güldürecek olan Pucca’nın kaleminden "Allah Beni Böyle Yaratmış" Okyan Us Yayınları etiketiyle kitapçılarda!


Stargundem.com