Caner Erkin’in Eşi Yine Büyüledi

Fenerbahçeli ünlü futbolcu Caner Erkin’in eşi Asena Atalay, Nişantaşı’nda görüntülendi.

22 Mart 2013 Cuma, 15:37

Caner Erkinin Eşi Yine Büyüledi

Asena Atalay güzelliği ile gözleri her zaman üzerine çekmeyi başarıyor. Kameraların karşısına sıklıkla çıkmasa da görüntülendiği her an güzelliği ile kendisinden söz ettirmeyi başaran bir isim. Fenerbahçeli ünlü futbolcu Caner Erkin ile yaklaşık 3 yıl önce hayatını birleştirdi. Mutlu giden bir evlilikleri var ve çift bir de çocuk sahibi. Asena Atalay ve Caner Erkin çifti yaklaşık 2 yıl önce bir çocuk sahibi oldu. Evliliklerini br çocukla taçlandırmış olmaları daha da mutlu olmalarına olanak sağladı. Caner Erkin düzenli bir hayata ve mutlu bir evliliğe sahip. Eşinin güzelliği de her fırsatta dile getiriliyor.


Anne olmasına rağmen kusursuz güzelliği ile gözleri üzerine çeken Asena Atalay Erkin, bu kez de Nişantaşı’nda kameralara yakalandı. Arkadaşları ile görüşmek için Nişantaşı’na gelen Asena Atalay, süper mini eteği ve onun altına giydiği uzun çizmeleri ile bir anda tüm gözleri üzerine çekti. Ünlü futbolcunun güzel eşinin mekâna geldiği süper lüks araba da gözlerden kaçmadı. Aracını kapalı otoparka bırakarak arkadaşlarının yanına ilerleyen Asena Atalay Erkin, oldukça mutlu gözüküyordu. Anne olmasına rağmen güzelliğinden hiçbir şey kaybetmemiş olması da yine gözlerden kaçmadı.


Basın mensuplarının görüntü aldığını fark eden Asena Atalay Erkin, hiçbir şekilde sorulara cevap vermedi. Aracını bıraktıktan sonra hızlı adımlarla arkadaşlarının bulunduğu kafeye doğru ilerledi ve koyu bir muhabbete başladı. Kendine has tarzı ve güzelliği ile her zaman dikkatleri çekmeyi başarmış olan Asena Atalay’a anne olmak da yaramış gözüküyor. İlerleyen süreçte ailelerine bir çocuk daha katmayı düşünebilirler. Caner Erkin güzel eşi ve çocuğu ile mutlu bir beraberliği olan, sevilen futbolculardan biri.
 


Stargundem.com