Bengü’nün Eski Sevgilisi, Naz Elmas ile Görüntülendi

Ünlü popçu Bengü’nün 5 yıldır beraber olduğu ve 10 gün önce ayrıldığı sevgilisi Akın Altan, Naz Elmas ile Etiler’de görüntülendi.

01 Nisan 2013 Pazartesi, 11:17

Bengünün Eski Sevgilisi, Naz Elmas ile Görüntülendi

Bengü, pop müziğin sevilen isimlerinden biri ve albüm çalışmaları ile her zaman beğeni kazanıyor. Bu sıralar da bir albüm hazırlığı içerisinde olan Bengü, 5 yıldır birlikte olduğu Akın Altan ile ayrıldı. 10 gün önce gerçekleşen bu ayrılığın nedeninin ilk önce bir aldatma meselesi olduğu iddia edilmişti. Üstelik popçu Bengü'nün, sevgilisi Akın Altan'ı Azeri bir iş adamı ile aldattığı iddia ediliyordu. Bu iş adamının albümü için 100 bin TL yatırım yaptığı ve bir de ünlü popçuya Sarıyer'den ev satın aldığı iddiaları söz konusu olmuştu. Bu iddialar gündeme bomba gibi düştü.


Bengü'nün sevgilisini aldattığı ve ayrılığın bundan kaynaklandığı iddiaları söz konusu olsa da, daha sonra ayrılığın asıl nedeni belli oldu. Bengü'nün albüm çalışmaları sırasında oldukça stresli bir dönem geçirmesi ve Akın Altan'ın bu yüzden ünlü popçunun hemen sahneleri bırakmasını istemesi üzerine ayrıldıkları dile getirildi. Akın Altan, Bengü'ye geçtiğimiz yıl evlenme teklifi etmişti. Bu yıl evlilik için sahneleri hemen bırakmasını şart koşan Akın Altan, anlaşılan beklediği cevabı alamadı. Bengü sahneleri bırakmak yerine 5 yıllık sevgilisi Akın Altan'ı bıraktı. Geçtiğimiz yıl evlenme teklifi ederken hediye ettiği tek taş yüzüğü de, Bengü şoförü ile Akın Altan'a geri dönerdi.


Gündeme bomba gibi düşen ayrılık haberinin ardından, geçtiğimiz gün Akın Altan, Naz Elmas ile beraber görüntülendi. Etiler'de birlikte eğlenen ikili çıkışta birlikte görüntülenmek istemedi. Naz Elmas içeride beraber olmadıklarını iddia ederken, Akın Altan "Biten bir ilişki. Artık kimse diğerinin üzerinde söz sahibi olmamalı", şeklindeki açıklamaları ile herkesi şaşırttı.
 


Stargundem.com