Nilgün Belgün’ün Genç Aşkı Bitti

Nilgün Belgün, kendisinden 23 yaş küçük olan müzisyen sevgilisi Bekir Ünlüataer’den ayrıldı.

02 Nisan 2013 Salı, 16:57

Nilgün Belgünün Genç Aşkı Bitti

Müzisyen Bekir Ünlüataer ile yaklaşık bir yıldır beraber olan Nilgün Belgün, bu kez aradığı mutluluğu buldu zannederken, yine ayrılık kararı ile karşımıza çıktı. Nilgün Belgün de aşkla barışamayan, bu konuda şansı yaver gitmeyen isimlerden biri. Kendisinden 23 yaş küçük biri ile aşk yaşıyor olması bir anda gündeme bomba gibi düşmesine neden olmuştu, ancak bu aşk da yine son buldu. 59 yaşında olan Nilgün Belgün, 36 yaşında olan Bekir Ünlüataer ile olan ilişkisine son verdiğini basın açıklaması ile duyurdu.


Nilgün Belgün de genç sevgili yapan ünlüler arasına katılmıştı. Üstelik kendisinden 23 yaş küçük bir sevgilisinin olduğunu açıklaması herkesi şaşırttı. Yaklaşık bir yıldır mutlu bir beraberlikleri olduğu bilinirken, bir anda ayrılık haberi geldi. Nilgün Belgün, her seferinde müzisyen sevgilisine olan hayranlığını dile getiriyor, özellikle efendiliğinin kendisini çok etkilediğini dile getiriyordu. Röportajlarında sürekli mutlu ilişkisinden, Bekir Ünlüataer’e ilk görüşte aşık oluşundan bahseden Nilgün Belgün, bu ayrılık haberi ile herkesi şaşırttı. Bu ayrılığın kendisini derinden üzmüş olacağı düşünülüyor. Ancak her iki taraf da açıklama yapmamaya karar vermiş. Bunu da yaptıkları basın açıklamasında dile getirdiler.


Nilgün Belgün ve Bekir Ünlüataer, “Sevgi ve saygı ile yürüttüğümüz beraberliğimizi karşılıklı anlaşarak bitirdik. Güzel günlerin hatırına açıklama yapmama ve konuşmama kararı aldık. Bize anlayış göstereceğinizi umuyoruz”, şeklinde bir basın açıklaması yaptı. Anlaşılan o ki, her iki taraftan da bu ayrılık hakkında herhangi bir bilgi almak söz konusu olmayacak.
 


Stargundem.com