Bikinili Ezgi Mola Herkesi Şaşırttı

Başarılı oyuncu ezgi Mola, vermiş olduğu kiloların ardından Intagram’da bikinili fotoğrafını paylaşınca herkesi şaşırttı.

05 Nisan 2013 Cuma, 17:08

Bikinili Ezgi Mola Herkesi Şaşırttı

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, Canım Ailem dizisinden sonra, Celal ile Ceren isimli sinema filmi ile karşımıza çıktı. Bu filmde gösterdiği başarı herkesin beğenisini kazanmasını sağlamıştı. Verdiği kilolar ile dikkat çeken Ezgi Mola, tamamen başka biri olmuş gibiydi. Başarılı oyuncunun güzelliği de verdiği fazla kilolarından sonra ortaya çıktı. Ezgi Mola'nın nasıl kilo verdiği herkes tarafından merak edilmeye başlandı. Şimdi güzel fiziği, enerjik halleri ile herkesin beğenisini kazanan Ezgi Mola, bir de bikinili fotoğrafını paylaşınca 'Yok artık bu kesin fotomontajdır!' dedirtti.


Ezgi Mola, tam 15 kilo vererek bambaşka biri haline geldi. Nasıl kilo verdiği hakkında yöneltilen sorulara ise ilk olarak köpeği ile yürüyüş yapmaya bağlı olduğunu dile getirdi. Aldığı köpeği ile sıklıkla yürüyüşe çıkmaya başlayan Ezgi Mola, bu yürüyüşler sayesinde kilo vermeye başlamış. 'Böyle dört kilo verdikten sonra spora başladım. Spora başladıktan sonra üç kilo daha verdim. Hayatımda hiç diyetisyene gitmemiştim, diyetisyen fobim vardı. Ancak daha sonra Yelda Kahvecioğlu'yla tanıştım ve onun yardımıyla sekiz kilo daha verdim. Bunu çok düzgün bir şekilde yemek yiyerek, hiç bir zaman aç kalmadan; aksine verilen öğünleri bile bitirmekte zorlanarak başardım ve toplamda 15 kilo vermiş oldum", şeklinde kilo verme aşamalarını anlattı.


Ciddi anlamda kilo verdiği fark edilen Ezgi Mola, aktif olarak kullandığı Instagram hesabı üzerinden bir de bikinili fotoğrafını yayınlayınca herkes şok oldu. Oldukça zayıf ve güzel gözüken Ezgi Mola, takipçilerini çok şaşırttı. Hatta bazıları fotoğrafın gerçek olmadığını, fotomontaj olduğunu bile düşünmeye başladı.
 


Stargundem.com