Pınar Altuğ da Modaya Adım Attı

Sunucu ve oyuncu Pınar Altuğ da kendi tasarımları ile moda dünyasına giriş yaptı.

09 Nisan 2013 Salı, 17:12

Pınar Altuğ da Modaya Adım Attı

Son zamanlarda birçok ünlü isim kendi tasarımları ile moda dünyasında kendisini göstermeye başladı. Bunlardan biri de Pınar Altuğ oldu. Her zaman beğeni kazanan bir tarza sahip olan Pınar Altuğ, bundan sonra tasarladığı ürünlerin başkalarının da satın alabilmesine uygun hale gelmesi için çalışacak. İlk olarak ayakkabı tasarımı ile bu işe başlayan Pınar Altuğ Atacan, yakın zamanda kıyafet sektörüne de giriş yapabilir. "By Pınar Altuğ" markalı ayakkabı koleksiyonu ile tasarladığı ayakkabıları bir internet sitesinde satışa sunan Pınar Altuğ, ne derece beğeni kazanacak merak ediliyor.


Pınar Altuğ, hem modern, hem de uygun fiyatlı ayakkabılar tasarladı. Kendi zevkine uygun tasarımları ile bayanların beğenisini kazanmayı amaçlıyor. Hem neon renkleri hem de bej, siyah ve beyaz gibi klasik renkleri bir araya getiren Pınar Altuğ, alışılmışın dışında tasarımlar ile beğeni kazanacak gibi gözüküyor. Pınar Altuğ, kendi tasarladığı ayakkabıların tanıtımını da üstlendi. Tasarladığı ayakkabıları tek tek giyen ve kamera karşısında poz veren Pınar Altuğ Atacan, kendi zevkini diğer bayanların beğenisine sunuyor. İnternet sitesi üzerinden satışa sunulan bu ayakkabılar, ekonomik düzeydeki fiyatları ile herkesin alabilmesine uygun gözüküyor.


Stil sahibi bir oyuncu olan Pınar Altuğ, her zaman tarzı ile beğeni kazanıyor. Bu kez kendi tarzını yansıttığı ayakkabıları ile moda dünyasına giriş yapan Pınar Altuğ, yakın zamanda beklediği başarıya ulaşabilir. Hande Ataizi de geçtiğimiz günlerde ayakkabı tasarımı işine girdiği açıklamıştı. Ünlü isimler kendi tarzlarını yansıtan tasarımlarla bir bir karşımıza çıkmaya başladı. Ne derece beğeni kazanacakları ise yakın zamanda belli olacak gibi gözüküyor.
 


Stargundem.com