Nebahat Çehre Estetik Oldu

Trafikte kameralara yakalanan Nebahat Çehre, yüzünü göstermemek için elinden geleni yaptı, ama başarılı olamadı.

12 Nisan 2013 Cuma, 17:49

Nebahat Çehre Estetik Oldu

Ünlü oyuncu Nebahat Çehre, her zaman yaşına rağmen sahip olduğu güzellik ile gündeme geliyor. Genç kızlara taş çıkartan bir fiziğe sahip olan Nebahat Çehre, ekranların da aranan yüzlerinden biri. Muhteşem Yüzyıl dizisi ile kendisinden sıklıkla söz ettirmeyi başaran Nebahat Çehre, bu kez trafikte kameralara yakalandı. Etiler'de trafikte objektiflere yansıyan Nebahat Çehre, adeta kendisini gizlemek için elinden geleni yaptı. Büyük şapkası, güneş gözlükleri ve yüzündeki maske ile oldukça ilginç bir şekilde karşımıza çıkan ünlü oyuncu, herkesin aklına estetik operasyon geçirdiği düşüncesini getirdi.


Etiler'de trafikte kameralara yakalanan Nebahat Çehre, basın mensuplarının görüntü aldığını fark edince ne yapacağını şaşırdı. Başarılı oyuncu görüntülendiği fark eder etmez iki eliyle camları kapatmaya çalıştı. Kafasındaki şapkası, büyük gözlükleri ve yüzündeki maskesi ile kendisini gizlemeye çalıştığı açıkça belli olan Nebahat Çehre, yeni bir estetik operasyon geçirmişe benziyor. Aracının içerisinde büyük panik yaşayan ve görüntülenmemek için elinden geleni yapan ünlü oyuncu, ne yaparsa yapsın başarılı olamadı. Yeni aldığı aracının içerisinde Etiler'de objektiflere yansıyan ünlü oyuncu, bu kez nasıl bir estetik operasyon geçirdi merak diliyor. Boyun gerdirme işlemi yaptırmış olabileceği ihtimali akıllara geliyor, ancak şuan için henüz bir şey söylemek mümkün değil.


Kameraları görünce görüntülenmemek için uğraş vermesi, estetik operasyon geçirdiği ve bunun ortaya çıkmaması için çaba gösterdiği düşüncesini akıllara getirdi. Ancak bu şimdilik sadece bir ihtimalden ibaret gözüküyor. İlerleyen süreçte ünlü oyuncunun nasıl bir operasyon geçirdiğini ya da neden kendisini gizleme gereği duyduğunu anlayabileceğiz. Güzellik denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Nebahat Çehre'nin de sırrı, birçok ünlü isim gibi estetik operasyonlar olabilir.
 


Stargundem.com