Ünlü Manken Tesettüre Girdi

Bir dönem Hıristiyan olarak dikkatleri üzerine çeken Tuğçe Kazaz, şimdi de tesettürlü olarak karşımıza çıktı.

18 Nisan 2013 Perşembe, 18:04

Ünlü Manken Tesettüre Girdi

Hıristiyan bir sevgilisi olduktan sonra, din değiştirme kararı alan ünlü manken herkesi şaşkına çevirmişti. Hıristiyan olan ve hayatına o şekilde devam etmeye başlayan Tuğçe Kazaz, ayrılık sonrasında yeniden Müslüman oldu. Geçtiğimiz günlerde de Umre’ye gitmek istediğini dile getiren ünlü manken herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Aldığı bu kararlarda ise iş adamı sevgilisinin etkili olduğu düşünülüyor.


Podyumların aranan isimlerinden biri olan Tuğçe Kazaz, artık mankenlik yapmama kararı aldı. Sevgilisinin çalışma ben sana bakarım demesi üzerine podyuma çıkmama kararı alan Tuğçe Kazaz, bu aralar maneviyatını güçlendirmeye çalışıyor. Kıyafetlerinin de kapalı olmasına dikkat ettiği gözlerden kaçmayan ünlü manken, bir tesettür defilesinde karşımıza çıktı. Aysha Yaşam ve Stil Dergisi'nin Adile Sultan Sarayı'nda düzenlenen tanıtım defilesinde boy gösteren ünlü manken, “Ben çok iyi hissettim gerçekten çok iyi hissettim. Öncelikle böyle bir derginin gecesinde olmaktan tanıtımın bir parçası olmaktan çok iyi hissettim. Çünkü dergiyi elime alıp incelediğimde içeriği beni etkiledi. Kadına olan yaklaşımı ve kadının içerisinde gördükleri ve onun, dışarıya yansıtmayı istediği şeyler beni etkiledi. Bende bir parçası olmak istedim. Çünkü ben işlerimi seçerken hep aklımın doğrusuna ve kalbimin duygusuna bakıyorum. Birinden biri tutmadığında orada olmak istemiyorum. Bu akşam ikisini de beraber bir araya geldiği bir akşamdı", dedi.


Basın mensuplarının, tesettüre girip girmeyeceğine yönelik sorularına da cevap veren Tuğçe Kazaz, “Hac ve tesettür özel konular, bunlar maneviyat o söylediğinizde maneviyat, insanlar özgür seçme hakkına sahipler istedikleri gibi kendilerine şekil verme hakkına sahipler dolayısıyla bu çok özel bir durum. Bu da benim özelim. Defilede yer almam konusunda Aysha bana vesile oldu. İlk defa böyle bir teklifle bana gelindi 13 senedir, bende kabul ettim. Dediğim gibi, kabul etmemin sebebi bu derginin kadına yaklaşımı idi ilk başta, Aysha idi kabul etmemin sebebi sonra içinde bulanan modacı arkadaşlarımı tanıdığım zaman yaptıkları kıyafetleri de çok beğendim” , şeklinde cevap verdi. 


Stargundem.com