Fahriye Evcen, Burak Yılmaz Hakkında Ne Dedi?

Adı Galatasaraylı futbolcu Burak Yılmaz ile aşk dedikodularına karışan Fahriye Evcen, bu iddialar hakkında ilk kez konuştu.

30 Nisan 2013 Salı, 13:42

Fahriye Evcen, Burak Yılmaz Hakkında Ne Dedi?

Fahriye Evcen, "Yaprak Dökümü", isimli televizyon dizisi ile oyunculuk dünyasına adım attı. Bu Dizi ile kendisini gösteren ve kısa sürede herkesin beğenisini kazanan Fahriye Evcen, birçok farklı projede yer aldı. Yaprak Dökümü dizisinde tam anlamıyla üne sahip olan Fahriye Evcen, farklı televizyon dizileri ve sinem filmlerinde de kendisinden söz ettirdi. Başarılı oyuncu kısa sürede gelen ünü de iyi değerlendiren isimlerden biri oldu. Uzun bir süre şarkıcı Özcan Deniz ile aşk yaşayan Fahriye Evcen, aynı zamanda ünlü şarkıcının yendi yazıp yönettiği sinema filminde de yer almıştı.


Başarılı oyuncu Fahriye Evcen, Özcan Deniz ile ayrıldıktan sonra adı farklı isimlerle anılmaya başlandı. Bu isimlerin başında ilk olarak Galatasaraylı futbolcu Hamit Altıntop yer aldı. İkilinin bir film galasında tanıştığı ve yakınlaştığı iddia edilmişti. Fahriye Evcen hakkında çıkan bu dedikoduları sürekli yalanlamasına rağmen, medya yine de aralarında aşk olduğunu iddia ediyordu. Daha sonra ise yine Galatasaray'ın yıldız futbolcularından biri olan Burak Yılmaz ile aşk yaşadığı iddia edildi. Bu iddianın ortaya çıkmasının nedeni ise radyocu Dilara Endican'ın evinde beraber görüntülenmeleri olmuştu. Bilindiği gibi Dilara Endican, Arda Turan ve Sinem Kobal'ın da yakınlaşmasına aracı olan isim olmuştu.


Fahriye Evcen ve Burak Yılmaz arasında aşk iddiaları artıyordu ki, ünlü oyuncu bu konuda ilk kez konuştu. Nişantaşı City's'te görüntülenen Fahriye Evcen, Burak Yılmaz'ın Türkiye güzeli Açelya Samyeli Danoğlu ile yaşadığı aşk hakkında konuştu. "Her şey ortada. Önce yazdılar sonra kendileri yalanladılar. Söylenecek bir şey yok" , sözleri herkesi şaşırttı.
 


Stargundem.com