Acun Ilıcalı Baba mı Oluyor?

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın, evli olmasına rağmen aşk yaşadığı iddia edilen Şeyma Subaşı’nın hamile olduğu bilgisi herkesi şok etti.

02 Mayıs 2013 Perşembe, 14:49

Acun Ilıcalı Baba mı Oluyor?

Televizyon dünyasının şüphesiz ki en başarılı isimlerinden biri Acun Ilıcalı oldu. Oldukça başarılı programlar yapan ve herkesi ekranlara kilitleyen Acun Ilıcalı, şimdilerde yeniden baba olmaya hazırlanıyor. İlk evliliğinden bir kız çocuğu olan ünlü televizyoncu, ikinci evliğinden de iki kız çocuğuna sahip. Çocukları ile oldukça iyi bir iletişimi olduğu bilinen Acun Ilıcalı, bir süredir aşk yaşadığı Şeyma Subaşı'ndan da bir bebek bekliyor. Günaydın gazetesi yazarı olan Bülent Cankurt, ortaya attığı iddialar ile herkesi şaşırttı.


Bülent Cankurt'un iddialarına bakılırsa, Şeyma Subaşı 3 buçuk aylık hamile olabilir. Bilindiği gibi Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı arasındaki ilişki bir süre önce ortaya çıkmış ve ünlü televizyoncunun eşi, kendisini aldattığını söyleyerek boşanma davası açmıştı. Bu durum Acun Ilıcalı için inanılmaz bir itibar kaybı olacaktı. Bu nedenle söz konusu durumu ört bas eden ve bir şekilde de eşini boşanmaktan vazgeçiren Acun Ilıcalı, şimdi bu iddiaların ardından neler yapacak merak ediliyor. 10 yıldır beraber olduğu eşi Zeynep Ilıcalı, 2010 yılında olduğu gibi bu yıl da kolayca ikna edilecek gibi gözükmüyor. Acun Ilıcalı için boşanma davası açan Zeynep Ilıcalı, yaklaşık 500 milyon olan servetin yarısını, buna ek olarak aylık 30 bin TL nafaka istemişti.


Zeynep Ilıcalı'yı boşanmaktan vazgeçiren Acun Ilıcalı, iki çocuğunun annesi olan eşi ile yeniden eski mutlu günlerine dönmüştü. Söz konusu boşanma davası da 2011 yılı Eylül ayında düşmüştü. Şimdi ortaya çıkan hamilelik iddiaları ikilinin evliliğinin yeniden sarsılmasına neden olabilir. Acun Ilıcalı'nın bu iddialar karşısında neler diyeceği de çok merak ediliyor.
 


Stargundem.com