Sinan Akçıl, Yeni Sevgilisiyle Yan Yana Görüntülendi

Dansçı sevgilisi ile Nişantaşı sokaklarında gezinirken objektiflere yansıyan Sinan Akçıl, halinde oldukça memnun gözüküyordu.

07 Mayıs 2013 Salı, 16:00

Sinan Akçıl, Yeni Sevgilisiyle Yan Yana Görüntülendi

Sinan Akçıl'ın yeni sevgilisi Nihal Öztürk, ilk olarak Bostancı Gösteri Merkezi'nde konserde ortaya çıktı. Polis Halk El Ele etkinliği kapsamında Hande Yener ile beraber Bostancı Gösteri Merkezi'nde sahne alan Sinan Akçıl, dansçılarından birine "Nihal Akçıl" diyerek herkesi bir anda şaşırttı. Dansçısını takdim ederken kendi soyadını kullanmış olması ilk önce ne olduğu anlaşılmasa da, daha sonra sevgili olduklarını ortaya çıkardı. Dansçı sevgilisi Nihal Öztürk ile mutlu bir birlikteliği olan Sinan Akçıl, sevgilisi ile yan yana ilk kez görüntülendi.
Pop müziğin en sevilen isimlerinden biri olan Sinan Akçıl, Nişantaşı'nda "Kapı" isimli şarkısına klip çekti.

 

Bilindiği gibi Sinan Akçıl'ın yeni şarkısı "Kapı" bir anda çok fazla beğeni topladı. Pop severlerin beğenisini kazanan Sinan Akçıl, klibi ile de çok konuşulacağa benziyor. Çekimlerin ardından sevgilisi ile beraber Nişantaşı caddelerinde bulunan Sinan Akçıl, basın mensuplarının da gözünden kaçmadı. İlk kez sevgilisi ile yan yana görüntülenen başarılı popçu, eski defterleri tamamen kapatmışa benziyordu. Geçtiğimiz günlerde de sevgilisinin dans gösterisini en ön sıradan izlerken objektiflere yansımış olan Sinan Akçıl, bu kez aradığı aşkı bulmuşa benziyor.


Sinan Akçıl ilk olarak başarılı şarkıcı İzel ile olan aşkıyla gündeme gelmişti. Ayrılıklarının ardından dost kalmayı başaran iki şarkıcı da hala görüşüyorlar. Daha sonra ise yine pop müziğin sevilen ismi Hadise ile uzun bir ilişki yaşadı. Bu ayrılığın ardından ise Hande Yener ile hem iş hem de duygusal yakınlaşmaları gözlerden kaçmayan Sinan Akçıl, şimdilerde dansçı sevgilisi Nihal Öztürk ile mutlu bir beraberliğe sahip. Geçtiğimiz günlerde isimlerinin baş harflerini de vücutlarına dövme yaptırdıklarına dair haberlerle gündeme gelmişlerdi.
 


Stargundem.com