Gül Onat, Tokat Olayı için Neler Dedi?

Lale Devri dizisi setinde yaşanan tokat olayı ile gündeme gelen ünlü oyuncu Gül Onat, Kenan Bal ile mahkemede hesaplaşacaklarını dile getirdi.

13 Mayıs 2013 Pazartesi, 16:01

Gül Onat, Tokat Olayı için Neler Dedi?

FOX TV ekranlarında yayınlana Lale Devri isimli Dizi geniş bir izleyici kitlesine sahip. Son zamanlarda senaryosu sarsıntılı ilerlese de hala izleyicilerini kaybetmemiş olan Lale Devri, geçtiğimiz günlerde yaşanan bir Tokat olayı ile yine gündeme taşındı. Dizinin tecrübeli oyuncularından biri olan Kenan Bal, bir anlık sinirine yenik düşerek rol arkadaşı Gül Onat'a Tokat atmış ve Dizi seti bir anda karışmıştı. Yaşanan bu olayla gündeme gelen Kenan Bal ve Gül Onat, bundan sonra mahkemede kozlarını paylaşacağa benziyor.


Dizi setinde meydana gelen tokat olayı bir anda tüm gözlerin Lale Devri'ne çevrilmesine neden oldu. Bilindiği gibi daha öncesinde de Hatice Aslan ve Tolgahan Sayışman arasında yaşanan husumet medyaya yansımış, Selen Soyder ve kostüm sorumlusu arasında yaşanan bir gerginlik de medyayı bir hayli meşgul etmişti. Dizi ekibi arasında yaşanan gerginlikler herkesi şaşırtmaya başladı. Özellikle bu tartışmalara son noktayı koyan tokat olayı herkesi şok etti. Bir de söz konusu tokat atan kişi Kenan Bal gibi saygın bir oyuncu olunca kimse bu duruma inanmak istemedi. Katıldığı bir canlı yayın programında tokat olayını en ince ayrıntısına kadar anlatan Kenan Bal, bu olay nedeniyle oyunculuğu bile bırakabileceğini dile getirmişti.


Kenan Bal ile yaşanan tokat olayından sonra, ilk kez görüntülenen Gül Onat, Selen Soyder ile Arnavutköy'de bir balık restoranından çıkarken objektiflere yansıdı. Dizi setinde yaşananlar ile ilgili açıklama yapmaktan kaçınan Gül Onat, sadece "Olay yargıda. Onunla mahkemede hesaplaşacağız!", demekle yetindi.
 


Stargundem.com