Kelime Oyunu Yayından Kaldırıldı mı?

Bloomberg HT ekranlarında karşımıza çıkan Kelime Oyunu gibi isimli yarışmanın sunucusu Ali İhsan Varol’un Gezi Parkı tepkisi kanalı bir hayli sıkıntıya sokmuş gibi gözüküyor.

05 Haziran 2013 Çarşamba, 08:21

Kelime Oyunu Yayından Kaldırıldı mı?

Taksim'de meydana gelen olaylar karşısında artık neredeyse bir yorum yapmayan kalmadı. Toplumu ikiye bölen olaylar ünlü isimlerin de tepki göstermesine neden oldu. Sadece bir doğa savunma eylemi iken giderek farklı bir boyut kazanmaya başlayan ve İstanbul'dan çıkıp yurt geneline yayılan bu gösteriler için, televizyon dünyasından isimler de tepki gösteriyor. Bloomberg HT'de Kelime Oyunu programı ile karşımıza çıkan Ali İhsan Varol da kendi yöntemi ile programı yayınlandığı sırada tepkisini gösterdi.


Yarışmanın geçtiğimiz bölümünde Gezi Parkı direnişine destek verdiğini belli eden Ali İhsan Varol, yarışmada çıkan kelimeleri özenle seçtiğini de gösterdi. Bu kez Gezi Parkı direnişi ile alakadar kelimeler seçen sunucu, bir anda herkesin ilgisini çekti. İzleyicilerden tam destek aldığı gibi aynı zamanda sosyal medyada da ilgi çeken Ali İhsan Varol, bir anda herkesin konuştuğu isimlerden biri haline geldi. Birçok kişinin de desteğini arkasına alan başarılı sunucunun, geçtiğimiz akşam yeni bölümle karşımıza çıkması bekleniyordu ki, ancak beklenen olmadı. Yeni bölüm yerine eski bir bölüm banttan yayınlandı. Bunun açıklamasını ise Ali İhsan Varol, Twitter hesabı üzerinden yaptı.


Dün yayınlanan bölümün geçmiş bir yayın olduğunu dile getiren Ali İhsan Varol, Twitter sayfasından, "Bu gece çekim yok, banttan yayın… İşten çıkarıldığıma dair bir bilgi gelmedi. İlginize çok teşekkür ederim.", şeklinde bir not paylaştı. Daha sonra takipçileri tarafından adeta destek mesajı yağmuruna tutulan Ali İhsan Varol, sosyal medyanın popüler isimlerinden biri olma yolunda ilerliyor.
 


Stargundem.com