Sercan Yıldırım Sevgilisiyle Tatilde

Galatasaraylı yıldız futbolcu Sercan Yıldırım, Maça Kızı Oteli plajında sevgilisi Tuvana Türkay ile birlikte görüntülendi.

22 Haziran 2013 Cumartesi, 10:35

Sercan Yıldırım Sevgilisiyle Tatilde

Tatil sezonunun açılması ile ünlüler Bodrum ve Çeşme'ye akın etmeye başladı. Yazın ilk tatili için Bodrum'u tercih eden isimlerden biri de Galatasaraylı milli futbolcumuz Sercan Yıldırım oldu. Başarılı futbolcu Sercan Yıldırım, kameralar önünde olmaktan pek keyif almayan isimlerden biri olarak biliniyor. Gece gezmelerinde de sıklıkla karşımıza çıkmayan Sercan Yıldırım, oyuncu sevgilisi Tuvana Türkay ile olan ilişkisini de gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor.

Güzel sevgilisi Tuvana Türkay ile birlikte tatil yapan genç futbolcu Sercan Yıldırım, Eda Taşpınar ile ünlenen Maça Kızı Oteli plajında görüntülendi. Sevgilisi ile birlikte güneşin tadını çıkaran Sercan Yıldırım, romantik görüntüleri ile dikkatleri çekti. Birlikte zaman geçirmekten keyif aldıklarını her fırsatta dile getiren ikili, tatile de beraber çıktı. Yoğun bir iş döneminin ardından keyifli bir tatil yapmak isteyen genç çift, mutlu olduklarını yine her halleri ile belli ediyorlardı. Tatil boyunca bir an olsun birbirinden ayrılmayan ve denize birlikte girip birlikte güneşlenmeye başlayan çift bu halleri ile ilişkilerinin ne kadar iyi gittiğini bir kez daha gösterdi.

Bodrum'da keyifli bir tatil yapan Sercan Yıldırım, basın mensuplarının görüntü aldığını fark edince huzursuz oldu. Görüntülenmemek için başını sevgilisinin geniş kenarlı büyük şapkası ile gizlemeye çalışan genç futbolcu, basın mensuplarının gittiğinden emin olana kadar yerinden kalkmadı. Keyifli bir tatil geçiren milli futbolcu, basının görüntü alarak bu tatile gölge düşürmesinden korkuyor gibi gözüküyor.


Stargundem.com