Çağatay Ulusoy’un Yeni Sevgilisi Çok Tanıdık

‘Adını Feriha Koydum’ isimli dizide rol aldıktan sonra yıldızını parlatmayı başaran genç oyuncu Çağatay Ulusoy’un aşk yaşadığı isim herkesi şaşkına çevirdi.

Kayıt Tarihi: 08 Temmuz 2013 Pazartesi, 10:34 || Son güncelleme: 08 Temmuz 2013 Pazartesi, 10:59

Çağatay Ulusoyun Yeni Sevgilisi Çok Tanıdık

Çağatay Ulusoy hakkında bugün ortaya atılan iddia herkesin gözlerini ünlü oyuncunun üzerine çekeceğe benziyor. Bugün Gazetesi yazarlarından Bilal Özcan ünlü oyuncu hakkında oldukça şaşırtıcı bir iddiayı ortaya attı. Geçtiğimiz günlerde Bodrum'da bir havuz partisinde görüntülenen Çağatay Ulusoy'un, Derya Baykal ve Ferhan Şensoy'un kızı Derya Şensoy ile adı konulmamış bir ilişki yaşadığını iddia eden Bilal Özcan, iddianın doğruluğu konusunda da oldukça emin gözüküyor.

Gazetedeki yazısında Çağatay Ulusoy ve Derya Şensoy'un yakınlaşmasına yer veren Bilal Özcan, "Adını Feriha Koydum' dizisinde canlandırdığı 'Emir' karakteriyle ünlenen yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, Ferhan Şensoy'un kızı Derya Şensoy'la adını koymadıkları bir ilişki yaşıyor. Şimdilerde '90'lar' dizisinde oynayan Derya Şensoy, ne zamandır Çağatay'ın peşindeydi. Gezi olayları sırasında, parkta çekilen Çağatay'ın fotoğraflarında hep bir kenarda Derya da vardı. Çağatay, iki hafta önce Çeşme'de bir arkadaşının evinin havuz başında doğum günü partisine katıldığında Derya da oradaydı. Yukarıda 'adı konulmamış bir ilişki' dedim. İkilinin yaşadıklarını gizlemelerinin sebebini de öğrendim. Çağatay Ulusoy, yeni dönemde rol alacağı diziden önce, isminin medyada yıpranmasını istemiyormuş.", şeklindeki sözleri ile şaşkınlık yarattı.

Bilindiği gibi Derya Şensoy, geçtiğimiz aylarda ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut ile aşk yaşadığına dair iddialar ile gündeme gelmişti. Gözlerden uzak bir aşk yaşayan ikilinin ayrılık sebepleri hakkında da açıklama yapan Bilal Özcan, Mehmet Turgut ve Derya Şensoy'un ayrılık sebebinin ünlü fotoğrafçının annesi olduğunu iddia ediyor. Annesinin veto vermesi ile ilişkinin sona erdiğini dile getiren Bilal Özcan, herkesi hayrete düşüren sözleri ile dikkatleri çekti. 


Stargundem.com

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

919211
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!

Misafir
29 Mayıs 2014, Perşembe 11:22
Allah Özene bÖzene yaratmiŞ Allahım çagatayı nazardan sakılasın çagatay seni çok ama çok seviyorum seni sevdigim söylemek için kelimeler yetmiyorum çagatay ezgi
Misafir
22 Ocak 2014, Çarşamba 18:06
abicim önce etrafına bak güzelleri seç
Misafir
22 Ocak 2014, Çarşamba 18:04
bence çağatay etrafındaki güzelleri görmüyor
Misafir
01 Ocak 2014, Çarşamba 14:41
bence hazal kayayla çıksan iyi olur çünkü sen sarışınlara hiç yakışmıyorsun
Misafir
29 Aralık 2013, Pazar 10:31
yakisiyorlar bence cagatay daha guzel bence
Misafir
10 Aralık 2013, Salı 15:00
çok yakışıyosunuz dermişim hahahaha
Misafir
09 Temmuz 2013, Salı 12:42
bence yalan haber o bilal özcan denen adama inanmıyorum ben. geçen seferde çağatay gazetecileri dövmekle tehdit etti diye yalan atmıştı
Misafir
08 Temmuz 2013, Pazartesi 16:05
çağatayy nasıl gittin bu kızaa :((