‘O Ses Türkiye’ye Ebru Gündeş Geliyor

Ekranların ilgiyle izlenen müzik yarışmalarından biri olan ‘O Ses Türkiye’nin yeni sezonda jüri üyelerinden biri de sevilen sanatçı Ebru Gündeş olacak.

12 Temmuz 2013 Cuma, 11:09

O Ses Türkiyeye Ebru Gündeş Geliyor

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, geçtiğimiz gün yaptığı açıklamalarla ‘O Ses Türkiye' yarışmasının jüriliği için sevdiği bir sanatçıyla görüşme gerçekleştirdiğini açıklamıştı. Yakında bu ismi açıklayacağını dile getiren başarılı yapımcı herkesi merakta bırakmayı başarırken, bugün yarışmasında yer alacak yeni jüri üyesini açıkladı. Uzun süredir bu konuda çalışmalar yapan ve jüri için sanatçılarla görüşen Acun Ilıcalı, Ebru Gündeş ile anlaşmaya vardığının müjdesini verdi.

‘O Ses Türkiye' yarışmasında jüri koltuğunda Hülya Avşar, Hadise, Mustafa Sandal ve Murat Boz oturuyordu. Jüriden ayrıldığı açıklanan ilk isim Hadise olurken, diğer sanatçılar hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. Hadise'nin yerine Ebru Gündeş'in jüri koltuğunda oturacağı düşünülürken, diğer sanatçılar hala jüride olmaya devam edecek mi, merak edilmeye başlandı. Acun Ilıcalı ise, "Ebru'yla uzun yıllardır tanışırız onu ilk defa bir projemizde göreceğimiz için çok mutluyum çok yakında bir sürprizimiz daha olabilir", şeklindeki açıklamasıyla yeni bir görüşme daha gerçekleştirdiğinin sinyallerini verdi.


Stargundem.com