Ebru Şallı’nın Boşanmasını Sevgilisi mi İstedi?

Eski manken ünlü sunucu Ebru Şanllı’nın 11 yıllık evliliğine 10 dakikada son vermesi farklı iddiaların ortaya çıkmasına sebep oldu.

16 Temmuz 2013 Salı, 18:29

Ebru Şallının Boşanmasını Sevgilisi mi İstedi?

İş adamı Harun Tan'la 11 yıl önce dünya evine giren Ebru Şallı, podyumlardan da uzaklaştı. Mankenlik yapmayı bırakan ve karşımıza sunucu olarak çıkmaya başlayan Ebru Şallı, 2 erkek çocuğa sahip olmasına rağmen, örnek çift olarak gösterildiği evliliğine son verdi. Uzun süredir Magazin basınından uzak olan ve adeta kendisini unutturmaya çalışan Ebru Şallı, Gaziosmanpaşa Adliyesi Aile Mahkemesi'ne giderek boşanma talebinde bulundu.

Sürpriz boşanma kararıyla dikkatleri çeken Ebru Şallı, bir anda herkesi şaşkına çevirdi. Ayrılığı hakkında açıklamalar yapan ünlü sunucu evden sadece ceketini alarak çıktığını, Harun Tan'dan hiçbir maddi talepte bulunmadığını dile getirdi. Ünlü sunucunun maddi talebinin olmaması aldatma iddialarını da beraberinde getirdi. Ebru Şallı'nın zengin bir iş adamı sevgilisi olduğu iddia ediliyor. Boşanmasını da yine sevgilisinin istediği söylentisi ortaya çıkmaya başladı. Harun Tan'ın son dönemde maddi çöküntüye girmek üzere olması da bu iddiaları güçlendirdi.

Eşinin maddi sorunları nedeniyle anlaşmazlık yaşayarak boşanma kararı alan Özlem Yıldız'ı bizlere hatırlatan bu durum, Ebru Şallı'nın da aynı sebepten 11 yıllık evliliğine son verdiğini düşündürmeye başladı. Özlem Yıldız hakkında bir sevgilisi iddiası söz konusu değilken, Ebru Şallı'nın yeni bir ilişkisi olduğuna yönelik iddialar giderek büyümeye başladı. 


Stargundem.com