Kadir Doğulu ‘Tükenmedim’ Dedi

Rol aldığı ‘Pis Yedili’ isimli diziden bir anda ayrılınca Tükenmişlik Sendromu’na yakalandığı iddia edilen Kadir Doğulu, ayrılışının ardında yatan sebebi açıkladı.

17 Temmuz 2013 Çarşamba, 12:49

Kadir Doğulu Tükenmedim Dedi

Ünlü oyuncu Kadir Doğulu ‘Küçük Sırlar' isimli dizide rol aldıktan sonra başarılı bir çıkış yakaladı. Bu dizinin son bulmasıyla farklı projeler içerisinde yer almaya başlayan ünlü oyuncu son olarak Pis Yedili' isimli gençlik dizisinde karşımıza çıktı. Bayrampaşalı karakteriyle dikkatleri üzerine çeken ve hayran kitlesini bir hayli arttıran başarılı oyuncu, diziden apar topar ayrılmasıyla şaşkınlık yarattı. Kimseye bir şey söylemeden diziden ayrılan ünlü oyuncu için de Meryem Uzerli'de olduğu gibi Tükenmişlik Sendromu geçirdiğine dair iddialar ortaya atıldı.

Etiler'de arkadaşlarıyla bir araya gelen Kadir Doğulu'ya kendisi hakkında ortaya atılan iddialar hatırlatıldı. Bu iddialara bir hayli gülen genç oyuncu, ortada sendromun falan almadığını dile getirerek, "Benim o diziden ayrılmamın başka bir sebebi var. Basına açıklayamayacağım özel bir nedenden dolayı ben o setten ayrıldım. Gördüğün gibi sağlığım gayet iyi",şeklinde konuştu. Diziden ayrılmasının başka bir sebebi olduğunu ve açıklamak istemediğini dile getiren Kadir Doğulu, senarist Gani Müjde'nin arada olmasından dolayı daha önce ayrılmadığını da sözlerine ekleyerek, şu şekilde bir açıklama yaptı:

"Eğer arada Gani ağabey olmasaydı benim konuşmalarım çok farklı olurdu. Gani ağabeye çok şey borçluyum. Yoksa ben çok iyi konuşurum. Ama şunun bilinmesini istiyorum. Ben o diziden keyfimden ayrılmadım!"


Stargundem.com