‘Çilek’ Filmi için Çilek Gibi Oldu

Ünlü manken ve oyuncu Azra Akın, yapımcılığını Halil Sezai’nin üstlendiği ‘Çilek’ isimli sinema filmi için imaj değiştirdi.

18 Temmuz 2013 Perşembe, 14:35

Çilek Filmi için Çilek Gibi Oldu

Doğallığıyla dikkatleri üzerine çeken tescilli güzel Azra Akın, uzun bir süre sonra yeniden kamera karşısına geçiyor. Ünlü sanatçı Halil Sezai'den gelen oyunculuk teklifini kabul eden Azra Akın, beyazlarım çıksa bile saçlarımı boyatmam derken, bu film için imaj değişikliğine gitti. İlk kez saçlarını boyatan ünlü manken kızıl saçlarıyla adeta çilek gibi gözüken Azra Akın, filmin adına yakışır bir imaja büründü.

2014 yılının ilk aylarında vizyona girmesi beklenen Çilek filminin çekimleri başladı. Zonguldak'ta yapılan çekimlerde oyuncu kadrosu dikkatleri çekiyor. Müzik dünyasının başarılı ismi sinemada de kendisini konuşturmaya niyetliyken, Azra Akın nasıl bir oyunculuk performansı gösterecek merak edilmeye başlandı. Güçlü oyuncu kadrosuyla keyifli anların yaşandığı film çekimlerinde Halil Sezai'de ekibini yalnız bırakmıyor. Ünlü sanatçı sıklıkla Zonguldak'ta bulunmaya başladı. 


Stargundem.com