Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy Aynı Dizide!

Ekranların sevilen yüzlerinden Çağatay Ulusoy, Star TV ekranlarında yayınlanacak olan yeni bir dizide rol alacağını açıklamışken, ona eşlik edecek ismin Serenay Sarıkaya olduğu öğrenildi.

19 Temmuz 2013 Cuma, 11:08

Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy Aynı Dizide!

Son olarak ‘Emir'in Yolu' isimli televizyon dizisinde karşımıza çıkan ve daha sonrasında adının uyuşturucu operasyonlarına karışması nedeniyle bir süre ortalardan kaybolan ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, uzun süredir formunu korumak için Spor yapıyor. Yeni sezonda yeniden ekran karşısında olacak olan başarılı oyuncu, formundan bir şey kaybetmemek için Spor yapmayı ihmal etmedi. Rol alacağı dizinin adını açıklamaktan kaçınsa da, Star TV ekranlarında yayınlanan bir gençlik dizisi olacağının bilgisini veren Çağatay Ulusoy, hayranlarını da bir hayli heyecanlandırdı.

Ünlü oyuncuya yeni dizisinde eşlik edecek olan ismin de Serenay Sarıkaya olduğu bildirildi. Tescilli güzel Serenay Sarıkaya, eski sevgilisi Tolgahan Sayışman ile birlikte rol aldığı Lale Devri' isimli dizide dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Canlandırdığı kötü karakterle oyunculuk konusundaki yeteneğini gözler önüne seren genç oyuncu, yapım şirketlerinden de birbiri ardına teklif almaya başladı. Star TV'den gelen teklifi kabul eden Serenay Sarıkaya, yeni sezonda genç kızların sevgilisi olan Çağatay Ulusoy ile aynı projede yer alacak. Söz konusu Dizi şimdiden herkes meraklandırmayı başardı. 


Stargundem.com