Gizem Karaca’yı Babası Yakaladı!

Ocak ayında uyuşturucu operasyonuna adı karışan ve gözaltına alınan genç oyuncu Gizem Karaca hala babası tarafından takip ediliyor.

29 Temmuz 2013 Pazartesi, 14:54

Gizem Karacayı Babası Yakaladı!

‘Benim Hala Umudum Var' isimli dizinin sevilen oyuncusu tescilli güzel Gizem Karaca, Ocak ayında uyuşturucu operasyonunda adı geçen ünlüler arasında bulunuyordu. 21 yaşındaki genç oyuncu gözaltına alındı ve 3 gün sonrasında serbest bırakıldı. Bu olayın ardından ailesinin kontrolü altına alınan ünlü oyuncu, kendi yaşadığı evden ailesinin yanına taşınmış ve babası genç oyuncunun aracına çip taktırmıştı. Artık gittiği her yeri babasının kontrol edebildiğini dile getiren Gizem Karaca, çipi çıkarmak istediğini, ancak babasının buna izin vermediğini dile getirdi.

Geçtiğimiz akşam basın mensuplarına yakalanan Gizem Karaca'ya aracındaki çipin hala durup durmadığı soruldu. Henüz çipi çıkarmak için babasını ikna edemediğini dile getiren güzel oyuncu, "Ne çıkartması? Geçen kış yaşadığım o tatsız olaydan sonra daha sıkı takipte. Geçenlerde hız yaptım. Hemen telefonla arayıp "Yavaş git. Seni polis yakalamazsa ben yakalarım" diye uyardı. Annem de telefon açıp azarladı. Bizimkilerden kaçış yok. Kaçamıyorum işte", dedi. 


Stargundem.com