Tolga Çevik Hastanede Bile Güldürdü!

Genç komedyen Tolga Çevik, ‘Komedi Dükkanı’ isimli gösterisinin Türkiye turnesi sırasında sahneden düşünce apar topar hastaneye kaldırıldı.

12 Aralık 2013 Perşembe, 14:24

Tolga Çevik Hastanede Bile Güldürdü!

Bir süredir Magazin basınının gündeminden düşmeyen isimlerden biri olan Tolga Çevik'e nazar değdi. Cem Yılmaz'ın kız kardeşiyle evli ve iki çocuk babası olan Tolga Çevik'in ‘Patron Mutlu Son İstiyor' filminden rol arkadaşı olan Ezgi Mola ile aşk yaşadığı iddia ediliyordu. Bu haberlerle Magazin basınında bir hayli yer eden ünlü komedyen, ‘Komedi Dükkanı' isimli efsaneleşen şovunun Türkiye turnesi sırasında büyük bir kaza atlattı.

Gösterisini yaptığı sırada bir anda sahneden düşen Tolga Çevik herkesin yüreğini ağzına getirdi. Ciddi bir düşüş yaşayan başarılı komedyen apar topar hastaneye kaldırıldı ve ameliyata alındı. Ameliyat sonrasında hastanede çekilen bir fotoğrafını Instagram sayfasından paylaşan Tolga Çevik, "Sahnede insan gibi hareketler yapmazsan soluğu ameliyatta alırsın", şeklinde not düştü. Ameliyatını bile ti'ye alan ünlü komedyen yine takipçilerini güldürmeyi başardı. 


Stargundem.com