Fox TV’de Kamuflaj Yarışması Başlıyor!

Yaz sezonun başlamasıyla birlikte dizilerin final ya da sezon finali yapması televizyonları yeni yarışma projelerine yöneltiyor. Bunlardan biri de Fox TV’nin oldukça iddialı Kamuflaj adlı yarışması.

17 Haziran 2012 Pazar, 20:22

Fox TVde Kamuflaj Yarışması Başlıyor!

 

Amerika'da ve yayımlanan diğer ülkelerde izlenme rekorları kıran yabancı formatlı Kamuflaj, çok yakında FOX TV'nin yaz ekranını şenlendirmeye başlayacak. FOX TV, yeni yarışma programı Kamuflaj'ın ses getireceğinden oldukça emin.

Yaz sezonuna damgasını vurması beklenen Fox TV'nin yeni yarışma programı Kamuflaj, yepyeni bir formata sahip. Alışılagelmiş yarışmalardan daha eğlenceli olan Kamuflaj, Fox TV ekranlarında yarışmacılara ödüller dağıtmaya hazırlanıyor. Çok farklı bir yarışma olan Kamuflaj, bir kelime yarışması olma özelliği taşıyor. Ancak, sıra dışı bu yarışmanın benzerlerinden en büyük farkı ise cevabın yarışmacılarının tam da önünde yer alıyor olması. Dünya'nın en çok izlenen kelime yarışması olan ve Amerika'dan Türkiye'ye uyarlanan Kamuflaj'da doğru cevaplar, yarışmacılarının gözünün önünde duruyor. Tüm yarışmacılar doğru cevabı ve diğerlerini önünde görecek ancak doğru cevabı en hızlı şekilde cevaplayacak olan puanı alacak. Zamana karşı yarışılacak olan Kamuflaj için başvuru süreci Fox TV'nin resmi internet sitesi üzerinden devam ediyor.

Ekranların en farklı kelime yarışması olacak olan Kamuflaj, çok yakında Fox TV'de başlıyor!


Stargundem.com