Güldür Güldür 1. Bölüm Bu Akşam Fox TV'de!

5’er Beşer, İnsanlar Alemi derken Ali Sunal, BKM imzasıyla yeniden ekranlara dönüyor. Güldür Güldür, 27 Şubat Çarşamba Fox TV’de başlıyor!

27 Şubat 2013 Çarşamba, 09:31

İlk olarak ATV'de yayımlanan 5'er Beşer komedi programıyla seyircinin büyük beğenisini kazanan Ali Sunal, projesini Star TV ekranlarında İnsanlar Alemi'yle devam etti. Bir süredir ekranda görünmeyen Ali Sunal, FOX TV ekranlarına Güldür Güldür programıyla dönüyor.

Komedi tiyatro formatındaki iki projesiyle seyircinin büyük beğenisini kazanan Ali Sunal, yine olayları farklı bir bakış açısıyla esprili bir şekilde ele alacak Güldür Güldür programını hayata geçiriyor. Her hafta FOX TV'de yayımlanacak olan Güldür Güldür, günlük hayatta karşılaştığımız her türlü olayı mizahi bir dille ele alacak.

Güldür Güldür'ün oyuncu kadrosu ise bir hayli iddialı isimlerden oluşuyor: Ali Sunal, Alper Kul, Aylin Kontente, Doğa Rutkay, Çağlar Çorumlu, Sıla Gençdağ, Onur Atilla, Onur Buldu, Ozan Akbaba, Hande Dane, Şirincan Çakıroğlu, Pınar Şenol, Doğukan Polat ve Aziz Aslan.

BKM'nin yapımcılığını üstlendiği Güldür Güldür'ün yönetmen koltuğunda da Meltem Bozoflu oturuyor. Güldür Güldür, 27 Şubat Çarşamba gübü Fox TV'de seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.


Stargundem.com