Ben Onu Çok Sevdim, Başlamadan Kanal Değiştiriyor!

Ali Ayşe’yi Seviyor’un ardından Ben Onu Çok Sevdim de ilk bölümü yayımlanmadan kanal değiştiriyor. Pana Film “ekonomik sorunlar” sebebiyle ATV’den ayrı bir kanal arayışına girdi.

28 Şubat 2013 Perşembe, 11:12

Başrollerini Mehmet Aslantuğ, Berrin Menderes ve İdil Fırat'ın paylaştığı Ben Onu Çok Sevdim'in ATV ekranlarında bir süredir tanıtımları dönüyordu.

Dizi başlamadan gündem oluşturmuş, sosyal medyanın da en çok konuştuğu dizilerden biri haline geldi. Konusu itibariyle de büyük merak uyandıran Ben Onu Çok Sevdim, Türkiye'nin en önemli başbakanlarından birinin özel hayatının yasak aşk üzerinden anlatılacak olması kanalın ve yapım şirketinin birçok eleştiriyle muhatap olmasına da yol açtı.

Dizinin tanıtım fragmanında Ayhan Aydan'ın sarf ettiği "Benim anlatmaya cesaretim var, sizin dinlemeye cesaretiniz var mı?" sözleri de durumu özetler nitelikteydi ve gelen tepkilerden kanal yönetimi de rahatsız oldu. Bu rahatsızlık Ben Onu Çok Sevdim'in ATV ekranlarında yayımlanmama ihtimalini de ortaya çıkardı. Öyle ki 18 Şubat'ta başlayacağı duyurulan dizinin ilk bölümü henüz yayımlanmadı.

Pana Film, Yeni Bir Kanal Mı Arıyor?

Pana Film, Ben Onu Çok Sevdim için yeni bir kanal arayışı içerisinde olduklarını inkar etmiyor. Ancak kanal arayışının iddia edildiği gibi ‘olumsuz eleştiriler karşısındaki ATV'nin çekincesi'nden kaynaklanmadığı, kanal ile ekonomik konulardaki anlaşmazlığın sebep olduğu belirtiliyor.

Ben Onu Çok Sevdim dizisinin senaryosunun ATV yönetimi tarafından zaten kabul edildiğini, bu konuda herhangi bir sorunun olmasının mümkün olmadığını dile getiren Pana Film, dizinin ATV'dan ayrı yeni bir kanalda başlayabileceği yönünde açıklamalarda bulundu.

Ben Onu Çok Sevdim Dizi Hakkında

Ben Onu Çok Sevdim Tanıtım Fragmanı İZLE


 


Stargundem.com