Çocuklar Duymasın Yeni Bölümleriyle Fox TV’de!

Bir dönemin fenomen dizisi üçüncü kez yeniden doğmaya hazırlanıyor. Sessiz sedasız ATV ekranlarına veda eden dizi Fox TV’de Eylül’de yeniden başlıyor.

15 Mart 2013 Cuma, 11:38

Çocuklar Duymasın Yeni Bölümleriyle Fox TVde!

Birol Güven'in bugüne kadar yaptığı en başarılı Dizi projelerinden biri olan ve ünü Japonya'ya kadar ulaşan Çocuklar Duymasın adeta bir ekran fenomeni haline gelmişti.

Uzun bir ara veren dizinin ATV erkanlarında yeniden başlayacağı haberleri televizyon seyircisini heyecanlandırırken diziye yeni katılan oyuncular ve birer ergen olan çocuklar dizinin haftalarca konuşulmasını sağlamıştı.

Çocuklar Duyması'nın yeniden başlamasıyla Dizi sektöründe yarattığı rüzgar kısa sürdü ve reyting sıralamalarında gerilere düşen Çocuklar Duymasın, sessiz sedasız yapılan finalle ikinci kez ekranlara veda etti.

FOX TV, 2012 ve 2013 yılına damgasına vuran dizi transferleri ve yeni dizi projelerine bir yenisini daha ekleyerek Çocuklar Duymasın'ı yeni bölümleriyle ailesine dahil etme kararı aldı.

Kanal D'den Umutsuz Ev Kadınları, Show Tv'den Ali Ayşe'yi Seviyor dizilerini Transfer edeerek büyük ses getiren Fox, kanalı daha da canlandıracak önemli bir adım atarak Brol Güven'le el sıkıştı.

Çocuklar Duymasın'ın yeni bölümleri Eylül ayında ekrana gelmeye başlayacak. FOX Genel Müdürü Pietro Vicari tarafından da doğrulanan Haber dizinin hayranlarını heyecanlandırırken Çocuklar Duymasın'ın yeni bölümlerinde rol alacak oyuncu kadrosunda bir değişiklik olup olmayacağı konusunda henüz bir bilgi paylaşılmadı.  


Stargundem.com