Tatar Ramazan Dizisi Beğenildi mi?

İlk bölümü 26 Nisan Cuma akşamı ekrana gelen ve büyük bir merakla beklenen Tatar Ramazan’ın 1. Bölümüyle elde ettiği reyting herkesi şaşırttı.

27 Nisan 2013 Cumartesi, 16:55


Başrollerdeki Bülent İnal'ın Tatar Ramazan'a, Türkan Yılmaz'ın Süreyya'ya hayat verdiği ATV'nin yeni dizisi Tatar Ramazan, birçok iddialı dizinin yayımlandığı Cuma akşamı ilk bölümüyle seyirci karşısına çıktı.

Tatar Ramazan, uzun bir süredir merakla bekleniyordu ve Dizi henüz ilk bölümü yayımlanmadan büyük ses getirmişti. Karagül, Dila Hanım, Huzur Sokağı ve Arka Sokaklar gibi iddialı dizilerin yayımlandığı Cuma akşamı ekrana gelen Tatar Ramazan, 1. Bölümüyle seyirciden tam not aldı ancak reyting sıralamasında birinci sıraya oturmayı başaramadı.

26 Nisan Cuma günün yayımlanan programlar arasında en yüksek reytingi alan 5 program arasında yer almayı başaran Tatar Ramazan, SBT Reyting Ölçümlerine göre gecenin çok seyredilen 5. Dizisi olurken TNS Reyting Ölçümlerine göreyse gecenin en çok seyredilen 4. Dizisi oldu. 

26 Nisan Cuma akşamının en çok seyredilen dizisi SBT'ye göre Fox'ta yayımlanan Karagül, TNS'ye göreyse Kanal D'de ekrana gelen Arka Sokaklar oldu. 

Tatar Ramazan 2. Bölümüyle 3 Mayıs Cuma akşamı ATV ekranlarında olacak.

Tatar Ramazan 2. Bölümünde Neler Olacak?

Tatar Ramazan 2. Bölüm Fragmanı 


 


Stargundem.com