Yeni Citroen C-Elysee İncelemesi

Güvenilir ve konforlu bir sürüş deneyimi için tüketiciye ulaştırılmadan önce 4 Milyon Kilometre yol sürüşü yaptırılan Citroën'in yeni gözdesi C-Elysée, tasarımıyla da göz kamaştırıyor.

09 Kasım 2012 Cuma, 11:40

Yeni Citroen C-Elysee İncelemesi

Son günlerde televizyon ekranlarında sıkça karşımıza çıkan Yeni Citroën C-Elysée reklamı, araba severlerin büyük ilgisini çekiyor. Tasarımıyla herkesi büyüleyen Yeni C-Elysée için Citroën tasarımcıları yepyeni bir tasarım çalışması yaptı.

"Dengeli, çekici, tatmin edici ve ahenkli" tasarımıyla göz kamaştıran Yenİ Citroën C-Elysée'nin ön tarafı yüksek ve geniş tututldu. Beyaz, Siyah, Fırtına Mavi, Uzay Gri, Gümüş Gri, Vizon Gri ve Körfez Mavi olmak üzere 7 farklı renk seçeneğine sahip olan Yenİ Citroën C-Elysée, uyumlu iç tasarımıyla da dikkat çekiyor. Modelin iç tasarımı zarafeti ve sağlamlığı yansıtacak şekilde tasarlandı. Yenİ Citroën C-Elysée'nin iç tasarımında ön konsol zengin bir donanıma sahip. Kadranlar başta olmak üzere iç detayların genelinde krom malzemenin kullanıldığı araçta arka koltukların diz mesafesi de geniş tutuldu.Alüminyum alaşımlı jantların kullanıldığı Yenİ Citroën C-Elysée, 506 litre kapasiteli bagajıyla piyasadaki en büyük bagaj hacmine sahip.

Yenİ Citroën C-Elysée'nin Diğer Teknik Detayları:

Yakıt tüketim değerleri (100 km'de 5,3 lt'ye kadar düşen ve 124 g CO2/km salınımlı)
Yeni VTİ 72 benzinli motor
Beş vitesli manuel ve otomatik şanzıman
1.6 HD 92 hp motor seçeneği
Dijital Göstergeli Klima
Merkezi Konsol
Bluetooth Özellikli Rado/CD/MP3 Çalar
Geniş Hacimli Torpido Gözü
Ön Koltuk Arkasında Cepler
Eşya Saklama Gözleri
Ön Kol Dayama
12V Priz
Ülkelere göre Farklılaşan 6 Motor Sistemi


Stargundem.com