Mehmet Ekici'nin videosu MHP'yi şok etti

MHP yeni kaset skandalıyla çalkalanıyor. Mehmet Ekici'nin videosu MHP'yi şok etti.

21 Mayıs 2011 Cumartesi, 11:57

Mehmet Ekicinin videosu MHPyi şok etti

MHP'de bir kaset skandalı daha patlak verdi. Farklı ülkücülük.com adlı site MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi açık bir dille tehdit etmiş, 18 Mayıs saat 10.00'a kadar istifa etmemesi durumunda yeni kasetlerin yayınlayacağını duyurmuştu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise bundan böyle kimsenin istifasını kabul etmeyeceğini ve kimseden istifa etmesini istemeyeceğini dile getirerek yapılan tehdide sert bir dille karşılık vermişti.

İşte bunun ardından sitede kaseti bilindiği iddia edilen isimlerden birisi olan MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ekici'nin görüntüleri internete düştü. Kasette MHP Genel Başkan Yardımcısı Ekici ilkokul öğretmeni olduğu iddia edilen bir öğretmenle görüntüleniyor.

Bu kasetin ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin nasıl bir tavır takınacağı ise merak konusu. Bahçeli artık kimsenin istifa etmesine izin vermeyeceğini söylemişti. Ancak görüntülerin internete düşmesinin ardından Bahçali'nin nasıl bir yol izleyeceği henüz bilinmiyor.

MEHMET EKİCİ KİMDİR
Mehmet Ekici, 14 Şubat 1955'de Yozgat'ta doğdu. Babasının adı İsmail, annesinin adı Şükrüye'dir. Ekonomist; Ankara İktisadî ve Ticari İlimler Akademisi Ekonomi Maliye Bölümü'nü bitirdi. Matbaacılık ve Yayımcılık yaptı. Serbest ticaretle uğraştı. 20. Dönem Ankara Milletvekili. Orta düzeyde İngilizce bilen Ekici, evli ve 3 çocuk babasıdır.