Milli Piyango Çekiliş Sonuçları Haberi (gündem)

19 Ocak Milli Piyango sonuçları resmi olarak açıklandı. Merak Ettiğiniz 19 Ocak Milli Piyango sonuçları bakalım hangi talihlinin yüzünü güldürecek… İşte 19 Ocak Milli Piyango Çekilişi Sonuçları...

24 Ocak 2012 Salı, 12:25

Milli Piyango Çekiliş Sonuçları Haberi (gündem)

19 Ocak Milli Piyango sonuçları resmi olarak yayınlandı. Merak Ettiğiniz 19 Ocak Milli Piyango sonuçları bakalım hangi talihlinin yüzünü güldürecek…

19 Ocak 2012 Milli Piyango sonuçlarında yine her zamanki gibi binlerce insana az da olsa bir gelir kapısı olmaya devam etti. Hepinizin merakla beklediği 19 Ocak 2012 Milli Piyango sonuçları diğer devlet idaresinde olan On numara, Sayısal Loto, Süper Loto, İddia, Spor Toto gibi şans oyunlarından daha fazla şans yarattığı için Milli Piyango Kuponlarını satın aldığınızı biliyoruz. Bu nedenle 19 Ocak 2012 Milli Piyango sonuçları tam listesini sizler için sunuyoruz.

19 Ocak Milli Piyango Sonuçları öncesinde çekilen çekilişler sonucu devreden Türk Lirası’nın fazla olması dağıtılacak miktarın da artmasını sağlayarak siz Milli Piyango alanların yüzünü daha fazla güldüreceğe benziyor.

 

TIKLAYIN / 19 Ocak Çekiliş Sonuçları - TAM LİSTE

 

Tüm oynadığınız Milli Piyango’lar, 19 Ocak 2012 Milli Piyango sonuçları içerisinde olduğu kadar devletin çeşitli kurumlarına da yardım olarak verildiğinden dolayı hem kendi şansınızı, hem de devlet kurumlarına katkıda bulunduğunuzu unutmayınız.

19 Ocak Milli Piyango sonuçları için sizleri daha fazla sabırsızlandırmak istemiyoruz ve Milli Piyango biletlerinizin ikramiyelerinin ne kadar olduğunu aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz listede bulabilirsiniz.

Şans oyunlarının şans ile alakalı olduğunu biliyoruz ama sitemizde daha önce yayınlamış olduğumuz Milli Piyango sonuçları arasında kuponlarını sitemizden kontrol eden talihlilerin büyük ikramiyeye daha yaklaştıklarına dair e-maillerini aldığımızı belirtmek isteriz.